Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért akarja minden nagyszülö...

Miért akarja minden nagyszülö annyira megnézni hogy fürdetem az unokájukat? Az oké hogy szeretik meg látni akarják a gyereket de a fürdetés miért olyan nagy dolog?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 07:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%
Az enyém azért akarta, mert a szoptatáshoz nem engedtem be, aztán majd kicsikkant, hogy okos lehessen valamiben és elmondhassa hogyan is kellene. Na a fürdésen kívül más alkalma nem volt rá, szóval közben folyamatosan nyomta a hülye szövegét arról, hogy ő mennyivel jobban csinálná.
2017. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem zavart mint már irtam,hagytam is hogy nézzék csak nem tudtam mi olyan nagy dolog van benne,mert ha mosolyog vagy gügyög oké hogy kiváncsiak rá. Ezen nem kell fenn akadni hogy megkérdeztem,ha nem tetszik lapozni kell tovább.
2017. márc. 24. 13:21
 23/27 anonim ***** válasza:
16%
Kérdezd meg őket.
2017. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
14%

"Miért akarja minden nagyszülö annyira megnézni hogy fürdetem az unokájukat? "


Engem speciel nem érdekel, hogy fürdeted a gyerekeidet, de az sem érdekelt, hogy a menyem hogy fürdeti az unokáimat.

Tehát máris nem stimmel a "MINDEN NAGYSZÜLŐ".

2017. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%
Rossz az, aki rosszra gondol. Nem a nagyszülő a perverz, hanem az, aki ebbe belelát szexuális dolgokat.. nézzetek már magatokba..betegek..
2017. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
91%
A mai felfogás ilyen, a média alakítja így a véleményünket. Nyilván mert volt egy-két eset, ami miatt semmit sem engednek és mindenről óva intenek és folyton elmondják, hogy juuuujj. Nézz meg 20-30 évvel ezelőtti filmeket, pl. teljesen normális, hogy örülős jelenetnél a gyerekek megölelik a hapsit (pl. óvóbácsi) úgy, hogy a fejük az ülepénél van. Ma ilyet nem tesznek bele. Akkor természetes és normális volt egy csomó dolog, amit ma nem látsz, vagy ha mégis akkor olyan kontextusban, hogy a perverz/pedofil stb. csinálta. Igazából nem tehet az emberek nagyrésze arról, hogy átvette ezt a szemléletet, mert ez ömlik ránk mindenhonnan.
2017. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
30%

Én sem értem miért olyan fontos dolog, hogy láthassák ruha nélkül a gyereket. Nálam már annyira erőltették és nem is volt más téma, hogy már ezért is zavart. Amúgy meg apuka vállalta magára a fürdetést, hogy neki is legyen egy közös napi rutinja a gyerekekkel.

Amúgy van olyan ismerősöm aki mesélte, hogy neki a nagymamája mindenhova (szó szerint, kuki, nuni stb.) adott puszit az unokáinak és amikor ezt elmondták neki teljesen kiakadt és rosszul érezte magát, már felnőtt fejjel, hogy ennyire nem tartották fontosnak az intim szféráját. Nyilván pelenkát kell cserélni stb. egy babának természetes, de amúgy ez tényleg egy kicsit kihasználása a tudatlanságának. Van olyan baba a közelembe (3 hónapos) ahol szó szerint elhúzza magát a pusziktól. Nekünk se esik jól, ha valaki olyan nyal-fal akitől legyen az bármi miatt is, de nem esik jól vagy tartozdkódsz tőle.

Szerintem egy gyerek nem egy tárgy vagy látványosság amit bámulni kell, ugyanúgy vannak érzései és van amit szeret van amit nem. Tiszteletben kell tartani. És inkább ebben változott a mai világ nézete a gyerekekkel kapcsolatban.

2017. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!