Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy írjon végrendeletet és hagyjon rám pénzt? (alapjában véve nem akar írni)

Figyelt kérdés
Nagymamám nagyon beteg, én az unokája vagyok, és szeretnék tőle örökölni, mivel aránylag sok pénze van, apám, aki örökölnél, viszont iszákos stb, nem fejtem ki.
2017. márc. 31. 18:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%
Mit vagytok úgy oda? Az önzőség az emberi természethez tartozik. Minden ember a saját érdekeit nézi, aki nem, az meg tipikus mártír alkat, ami az önzőségnél ezerszer rosszabb. Teljesen természetes, ha egy fiatal lány szeretne a pénzhez jutni, mert még előtte áll az élet, az a részeses barom meg csak elinni tudná. Azt hiszitek, a fiacskája többet törődik a nagyival, mint az unokája? Nem. Akkor miért eki jussanak az anyagiak?
2017. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Egyiknek se jussanak..én inkább elégetném, minthogy ezeknek egy fillér is jusson.
2017. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Pénzéhes vagy, csak a pénze kell, de nem törődsz vele.
2017. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%
Valaki úgyis meg fogja kapni a pénzt, és akkor már inkáb legyen a kisebbik rossz,vagyis akkor kapja a lány.
2017. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, a néni rendelkezhet úgy hogy xy alapítványnak ajánlja fel, vagy mondjuk ír végrendeletet, és arra a személyre hagyja, aki gondozta..
2017. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15%
59%-os, te most magaddal beszélgetsz?
2017. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, örülök hogy én közölhetem veled, de ezen az oldalon nem csak egy embernek van ugyan olyan százaléka. Ha értelmeznéd, hogy két külön véleményt képviswlünk, máris rájöhettél volna hogy két külön személy vagyunk. Tudod a mondást, ha csendben lettél volna, bölcs maradtál volna.
2017. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
21%

Kezdj el vele törődni, gondoskodj róla és szeresd... talán így van némi esélyed, hogy akkor kompenzál a jó cselekedetedért. Bár nem vennék rá mérget, azért mert valaki beteg és idős még nem hülye. Ergó ha egy hónap törődés utána felhozod az öröklést, akkor nagyon hamar rá jön, miért is volt hirtelen ez a nagy szeretet.

Nem azt mondom, hogy apád jobban megérdemli a pénzt, mint te, hisz gondolom ő se törődött vele többet... de hadd döntse már el a nagyanyád mit akar kezdeni a pénzével, amiért ő és a néhai nagyapád dolgozott meg.

2017. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%

"apám, aki örökölnél, viszont iszákos"


Miután úgyis minden pénz a kocsmába vándorolna, menj feleségül a kocsmároshoz.

2017. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%

Szép! Szegény nagyi beteg erre az unokájának az a legnagyobb problémája,hogy hogyan szerezze meg a pénzét,ha meghalt!

Ha ennyire szr emberek a rokonaim,inkább valami alapítványra vagy szervezetre hagynám a pénzem! Te meg gondolkodj el azon,hogy ha egyszer megöregszel szeretnél-e olyan unokát,amilyen te vagy!

2017. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!