Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek milyen a "normális...

Szerintetek milyen a "normális" nagymama?

Figyelt kérdés
Anyukám húsvétra semmit se vett a lányaimnak, még egy sportszeletet, és amikor ezt szóvá tettem neki, még neki állt fejjebb, hogy minek is vett volna, ezeknek a gyerekeknek mindenük megvan. Én látom gázul, hogy egy nagymamának igenis illik vmi apróságot vennie az unokáinak húsvétre? Illetve: jogos elvárás e, hogy magátol is érdeklődjön az unokái felől, esetleg közös programot csináljon velük? Vagy én látom rosszul?

2017. ápr. 25. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%

uj ház adta örömünktől "tüzet kéne raknunk a kertben, és beborozva kint kefélni"!


Ebben igaza van.

2017. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem nem illik, nem kell, semmit sem kötelező!

Ha nem akar csokit meg.minden szart venni feleslegesen, nem kell, továbbá te ne oszd ve senki idejét, ha ö havonta akar járni, havonta fog.

Ö felnevelt x gyereket, lehet épp elefe van bwlölük, vagy nincs kedve hozzájuk. Nem dolga nálatok logni, csakmerr ö az anyád.


Nekem is van unoka, mégsem lófrálok állo nap ott, inkább mászkálunk a férjemmel erre-arra. Felneveltünk két gyereket, az ö gyerekük az ö dolguk és felelösségük.

2017. ápr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5%
total igazad van.
2017. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#12: hm, végülis ez is ez egy velemeny, es el is fogadnam, ha kozben nem kene azt hallgatni. Tole, h o mekkora kiraly nagymama. En nem osztom be az, nulla segítséget kerek tole.
2017. ápr. 26. 07:51
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

Mindig a legmódosabbak a legsmucigabbak. Nem tudsz vele mit kezdeni. Az én anyukámnak 12 unokája van és mindnek vett egy tábla Milka csokit, sőt a gyerekeinek és a vejeinek is. Pedig nincs nagy nyugdíja. Anyósom csak tőlünk várja el, ha segítség kell, ö sem hívja fel az unokákat, csak azt várja, hogy mi hívogassuk. Négy ingatlanja van, de egy pár zoknit se vesz az unokáinak. Apám szintén csak a saját problémáiról tud beszélni, őt se érdekli, mi van velünk. Én már eljutottam odáig, hogy nem húzom fel magam a nemtörődömségükön.


Nem tudsz mit tenni anyukáddal. Ne idegeskedj miatta. Azért majd ha ápolni kell, ne aggódj megtalál téged vagy az unokáit. Nálunk is ez van.

2017. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Pontosan ez az, amiről beszélek! Anyósom nalunk iszonyat rendes, 5 unokája van, es mindig szivesen tesz a kedvükre, ha tudja, h vmelyik beteg volt, felhív es erdeklodik. En sajnos felhuzom magam anyam viselkedésen. :(
2017. ápr. 26. 12:36
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg undorító, hogy elvárod az ajándékokat.
2017. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!