Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Lehetséges, a 7 hónapos fiam...

Lehetséges, a 7 hónapos fiam jobban szereti az anyósomat, mint engem?

Figyelt kérdés
Annyira fáj,hogy őt nagy kacajjal köszönti,rám meg csak mosolyog.Nagyon örül a nagyinak,minden nap jön,sokat játszik vele.Felülírhatja ő az én anyai szeretetemet?Nagyon fáj a szivem.Kérlek titeket írjatok.

2017. júl. 14. 08:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem törvényszerű, hogy egy gyerek az anyját szereti a legjobban. Márcsak azért sem, mert van apja is. A gyerek nemcsak az anyáé és nem lesz örökre az anya a világ közepe a gyereke számára. Biztos szeret téged, ha mosolyog rád. Ne keverd a sz@rt és akkor ez ígyis marad. A gyerek megérzi, ha az anyja utál valakit, irigykedik.
2017. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak jobban szereti a szüleit,mint a nagyszüleit.Nekem senki ne mondja,hogy egy anya másodrendű lehet.
2017. júl. 14. 08:45
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem utálok senkit és nem irigykedem.Én vagyok az,aki rengeteg sérelmet kap az anyósától..de ez már más téma.
2017. júl. 14. 08:48
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Pedig lehet másodrendű egy anya. Nem egy ismerősöm a nagyiját szereti jobban.
2017. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az nem normális dolog szerintem.Valami probléma van a hátterben.Lehet nem kellene ilyen sokat találkozniuk.
2017. júl. 14. 08:51
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak annyi, hogy te vagy a megszokott dolog, hiszen mégis csak te vagy vele többet, hiába jön a nagymama minden nap. Persze nagyon szereti őt is, mert sokat foglalkozik vele. Ez így rendben is van.

Ha elindul, elkezd mászni majd járni, akkor szerintem kiderül, hogy mégis csak te vagy a biztos pont, legalábbis az elsődleges. Hozzád fog majd visszamenni a "felfedezőtúrákról".

Szóval ne légy féltékeny! Ha szereted a gyereked és nem hanyagolod el, akkor semmi nem írja felül az anya-gyerek kapcsolatotokat.

2017. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Ne butáskodj. Téged, titeket, anyját-apját szereti a legjobban! Ha megjelenik egy új arc felörvend. Te pedig féltékeny vagy. Figyeld meg, ha valahol rámosolyogsz egy anyja mellett a babakocsiban kicsit unottan ülő kisbabára, felragyog az arcocskája.
2017. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne találkozhatnának sokat ? Ha eltiltod tőle, akkor garantáltan megutál a gyereked. Én biztos utálnék egy irigy házisárkány anyát, aki rám erőszakolja a szeretetét, hogy őt kötelező legjobban imádni. Viselkedj normálisan, nyugodtan, ne irigykedj.
2017. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

A szeretet mértékegysége nem a kacagás.


A nevetés nagysága egyébként is mások ügyefogyottságának, esetlenségének, bohóckodásának szól.

Minél ügyefogyottabb a bohóc, a gyerekek annál jobban kacagnak rajta.


Anyósod hozzád képest legfeljebb jól játssza a bohócot, amin a gyermeked jókat kacag (a kisebb gyerekek egyébként is gyakran bedőlnek a műmosolynak).

2017. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Gyakori látvány amint az anya viszi vagy tolja a kocsiba a kisdedét és a járókelők rávigyorognak a kicsire, meg gügyögnek neki, mire a baba vagy elsírja magát vagy felkacag.

Az alany meg amint odafordul az anyához már nincs is az arcán a jól ismert műmosoly, amivel a gyermeket igyekezett szórakoztatni, hanem mintha letörölték volna fapofával fejtegeti a gyerekről alkotott véleményét.

2017. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!