Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit mondhatnék neki? Mit tegyek?

Mit mondhatnék neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval 14/l vagyok és a nagyszüleimmel élek. Apám kiskoromban elhagyott, anyám pedig az élettársával él egy másik városban. Tartom vele a kapcsolatot, csak nem akarok hozzáköltözni az élettársa miatt. Nagyon szeretem a nagymamámat, ő jelent számomra mindent. Papámmal sokat veszekednek, de most olyan történt mint eddig soha. Mamám nagyon kiakadt, mert a papám elkezdett vele kiabálni. Mamám erre elkezdett sírni, és majdnem öngyilkos lett ha nem állítom le. Azt mondja neki már nincs senkije, és mindenki porba tiporja, én menjek az anyámhoz mert ő nem tud eltartani. Altatókat szedett be, és most alszik. Mivel én még nem keresek pénzt, így nehezen tudnám eltartani magam, mert azt mondta hogy ő már nem fogja befizetni a számlákat stb.

Nagyon félek most. Mit csináljak? Anyámhoz nem akarok elmenni.

+Mamám jár pszichológushoz is.

Köszönöm a válaszokat



2017. aug. 6. 12:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát fu :"D
2017. aug. 15. 19:40
 12/12 anonim ***** válasza:

Én már karoltam fel nálam szegényeket akik később meghálálták, vagy vettem nekik légzőkészülékeket apuval, majd pár év múlva meghálálták mikor nagyobbak lettek.

Nem szoktam gyakorikérdésen választ írni, de öngyilkos ne legyél emiatt (sokan azok lennének és hiába mondanák neki hogy ne), 14 évesen meg hülyeség ennyi idősen párkapcsolat (aki mondjuk segitene rajtad), persze meglehetne érteni ha az illető a gyerekkorod óta ismert, mert úgy nem olyan fura.

2017. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!