Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Mit tegyek ilyen helyzetben? (minden lent)

Figyelt kérdés

Apai ágról "mamám,, de nem tekintem annak .Van apumnak egy tesója és egy gyereke(unokatesom)

23 éves,stréber,nagyképű,kora vén ,és pap .Na igen mamám mindig a templomba jár mert az apja kántor volt igy uncsimra nagyon buszke csak ugy 40-50 ezreket ad neki akkor meg ha szulinapja van....ugye uncsimnak van másik unoka tesója nekik is ad 10 ezer forintokat husvetra .Nekem semmit.Apámat se szerette engem se .Tudni kell nála élünk mivel a ház fele a mi nevunkon van .Ő seose hagy békén olyanokat mond rám h csunya nyomorék gyerek stb mindig csak a negativat ,kiskoromba sokszor megvert és hazudgál a szüleimnek is .De már egyszerűen felbassza az idegeim és emiatt jött ki a pajzsmirigy betegségem is a sok stressztől azt mondta az orvos

A szüleimnek nem tudok szólni mert anyám idegbeteg apám alkoholista rokonaimbol csak mások mamám van de o messze lakik akik itt vannak az uncsim de rájuk nem vagyok kivancsi mert olyan mint mamam 7_ éves koromba elvittek nyaralni meg a masik uncsijat meg a szuleit és belenyomták a szappant a számba és rajtam nevettek

Ilyeneket csináltak.

Mit tehetnék?


2017. aug. 24. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem tetszik, a gyámügynek kell szólni.
2017. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

"Tudni kell nála élünk mivel a ház fele a mi nevunkon van "


És még pénzzel is tömjön?!


Nyilván büszke árjuk, mert, gondolom, ők tanulnak, viszik valamire.

Semmi közöd ahhoz, hogy a mamád vallásos, vagy nem az. Egy igazi liberális szellemű embernek természetes és tiszteli a másik ember választását.

Lehet elege szegény nagymamádnak, ha ki van szolgáltatva az idegbeteg menyének és az alkoholista fiának, és együtt kell élnie velük.

Te meg ahelyett, hogy mellé állnál, még követelőzöl?

2017. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sok stresszt nem a nektek kiszolgáltatott nagymamád okozza, hanem az alkoholista fia, és a nyilván emiatt idegbeteg anyukád.
2017. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem mindenkinek elege van beloletek, meg az 'uncsiknak" is.
2017. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a másik a "kedves" gyereke

ennyi

ilyennel nem lehet mit kezdeni, ne hallgasd meg a kritikát

és amint tudsz "törj ki" vidd többre mibt az unokatesóid

ezzel vághatsz vissza neki

2017. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény nagyanyád, ott van a nyakán az alkoholista fia, az idegbeteg menyével, te jó ég, hát kire számithatna öregségére, ha nem a pap unokaöccsére? Nem tudjuk, hogy hány éves vagy, nem szerencsés az élethelyzeted. Próbálj segiteni a nagyanyádnak, érezze, hogy rád számithat, hogy te kiemelkedsz majd abból a sorból, ahova apád került, hogy rád egy kicsit büszke is lehet, mert jól tanulsz, jó ember lesz belőled. A stressz a szüleid miatt van, nem az öreg nagyanyád miatt. Segitségre szorulnál, megértésre, törődésre, próbáld ezt kiérdemelni a mamádtól.
2017. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most hogy olvasom a válaszokat rájöttem hogy a kérdést irtam rosszul anyám mamám miatt lett idegbeteg apám meg azért lett alkolista mert el kell viselni mamám meg anyám meg meghalt az apja.Rosszil mondtam mert mamám uszitotta a csaláldot ossze .Mindik ellenunk tett és nem azt várjuk el hogy pénzt aggyon mert mi fizetjuk a házat meg ujitsuk azok után amiket mond nekunk meg mindenbe beleszol stb mindenkinek az utcan elhord mindennek és a testvere is mondta mar meg a mamás testvére is utálja gyűlölik a faluba mert volt egy balesete veverte a fejét és azota nagyon hülye .Eddig is az volt

De m1

2017. aug. 25. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!