Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagypapám elvisz nyaralni,...

A nagypapám elvisz nyaralni, mivel töltsem el az időt?

Figyelt kérdés
Szóval a nagypapám két napra elvisz nyaralni, elvileg jött volna az unokatesóm is de ő lemondta. Így ketten leszünk, én már nem akartam lemondani, szóval elmegyek. De mivel üssem el az időt? Miről beszélgessek vele? A vízbe egészségügyi okokból nem nagyon tudok majd bemenni. Gondoltam hogy viszek könyvet meg keresztrejtvényt. Telefont, IPodot, laptopot ne javasoljatok, nem szeretném ilyesmivel elütni az időt, mert tudom hogy ez rosszul esne neki. Illetve internet nem is lesz.

2017. aug. 26. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Nehogy ez legyen már a legnagyobb gondod! Van élet a telefonon, számítógépen és fülhallgatón is, mondom ezt 15 évesen!

Ez egyszerű, beszélgessetek! Lehet még közelebb kerültök egymáshoz, úh dolgokat tudhatsz meg róla. Azért visz el a nagyapád, azért költi rád a pénzét mert szeret, és legalább ennyit meg tud neked adni. Ennek örülnöd kéne, van olyan ember aki meg sem ismerhette a papáját, vagy már nincs olyan állapotban hogy kirándulgasson.

A lényeg, hogy nehogy a telefonod nyomkodd vagy akármi, szerintem elég rosszul esne neki. Ennyit kibírsz!

2017. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sétáltok, beszélgettek, fagyiztok...
2017. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiránduljatok, menjetek múzeumba, üljetek be ebédelni valahova, kérd hogy meséljen történeteket anyukád/apukád gyerekkoráról
2017. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
#1 Te elolvastad a leírást is?
2017. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell előre kitalálni témákat, majd jönnek spontán :) esetleg vmi kártyát/ kisebb dobozú társast is vihetsz, és akkor tudtok együtt játszani. Egyébként #3-as válaszoló tippjei is jók :)
2017. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol. Ahol van egy szép környék, ott napokat el tudok tölteni csak a természetben vagy a kertben...

Persze nyilván beszélgessetek is. Nem kell eldönteni, miről, majd jön :) A játék sem rossz ötlet, kártya, sakk, nyelvi játékok, nem tudom, mi érdekel mindkettőtöket.

2017. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%
Országváros,szólánc,társasjáték,fagyizás,beszélgetés
2017. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Két napról van szó,ugyhogy ez nagyon hamar el fog menni..
2017. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a nagypapádat a fiatalkoráról, az ő szüleiről az ő régi életükről, a testvéreiről, az udvarlásról, az esküvőjükről a nagymamáddal, hogyan született meg az apukád-anyukád, nem tudom melyikük apukája, volt-e katona, a katonaságról nagggyyon szeretnek mesélni a férfiak, járt-e egyetemre, az milyen volt, úgy el fog röpülni az idő, hogy csuda. Ja, és számits arra, hogy a papádat is érdekli ám, hogy mi van veled, mit szeretsz csinálni, mire készülsz, stb. Vigyél fényképezőgépet, csináljatok magatokról sok képet, későbbi életedben ez szép emlék lesz.
2017. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Hm! 24 éves vagyok, nagypapám 9 éve ment el és eddig talán nem is éreztem, hogy (m)ennyire hiányzik. Most, hogy ezt a kérdést olvastam, elszorult a szívem, bár én vihetném nyaralni most őt. Nevessetek sokat, ennyit mondok neked! Ha tudod, nevettesd meg és nevess a viccein! Biztos Ő is készül valamivel, beszélgessetek, kártyázzatok, mondj el neki egy titkot az életedből és kérd meg Ő is áruljon el egyet! Jó nyaralást és hidd el el fog repülni ez az idő!
2017. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!