Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kezdjek a nagyanyámmal?...

Mit kezdjek a nagyanyámmal? Folyamatosan leéget, de egyedül van és szeretne velem jönni ide. Oda. Mi a véleményetek róla? Őszintén! 30f

Figyelt kérdés

tehát a nagymama egy harapós kutya. Ma pl a patikában egy idős néni volt elöttünk, a nagymama odarontott, és rikécsolt hogy most akkor végzett vagy még akar valamit, mert ő jönne... mondom szép, szegény néni még kérdezett volna valamit. Bementünk vásárolni, mire elkezdte kritizálni azt, hogy én mogyoróvajat veszek magamnak 900 forintért, mert hogy az mennyibe kerül és hogy ígyis elég kövér vagyok már... okés, azért annyira nem vagyok kövér, pl pocakom nincs, látszik hogy jóval testesebb vagyok mint 18 évesen, de még nem tartok a sörhasnál... ellenben a nagyinak szép gömvölyded pocakja van... vettem 2 kinder meglepetést is mert hát csak nah, animáés vagyok meg animáció rajongó meg hát ugye Gru meg minions stb...:D erre meg hangosan kikel magából hogy " KINDER TOJÁST VESZEL? HÁZ MENNY A PICSÁBA, SZÉGYEN). Megmondtam neki hogy ha ezt csinálja én többet nem viszem el vásárolni magammal.... nem érdekelte. Ez csak a jéghegy csúcsa.... mindenbe beleköt. animék helyett miért nem ahírtv-t nézem meg azorbánt. stb....


Mióta megdöglött a kutyája, azóta megy ez. Felhív este 11 kor is és elkezd fecsegni mindenféle hülyeséget. Mondtam neki hogy veszek neki másik kutyát, de az nem kell neki, mert azt mondja az volt a mindene, élettársa, szerelme, azért volt érdemes élnie... van 3 unokája, egy déd unokája de bneki a kutya... De hivogat és elvárja tőlem azért hogy szórakoztassam és picit belém is taposhasson. mi a véleményetek? Mit kéne csinálni vele?


2017. nov. 12. 15:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fidesznyugger...
2017. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!