Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyszülő kérhet olyat,...

A nagyszülő kérhet olyat, hogy láthassa az unokáját?

Figyelt kérdés
Március körül születik meg az unokám. A fiam barátnője a tanulmánya és munkája miatt sokat utazik, és miután a baba is megszületik ő magával is fogja vinni-persze, ha valamit nem tudna megoldani a szülei vigyáznának a gyerekre. Tatabányán él, Pécsen tanul, de át akar jelentkezni Pestre. Fiam Pesten él, dolgozik, de ha megszületik a baba akkor odaköltözik hozzájuk egy időre. Én Gödöllőtől nem messze lakom. A fiam barátnője kijelentette, hogy ő nem fog Pest másik oldalára utazni, elég neki, ha a Bánya-Pest(-Pécs) vonalat megjárja. Kijelentette azt is örüljek, ha egyáltalán engedi majd, hogy láthassam, mert (tudom, igaza van) régen nem kedveltem és ennek hangot is adtam, de bocsánatot kértem, és kiakarok békülni vele. Fiam azt mondta beszél vele, de nem akar beleszólni a mi komfliktusunkba, de a "menyem" nem hajlandó velem beszélni. Vagy a munkára, tanulásra vagy ilyen baba-mama jógákra koncentrál, és "nincs ideje" velem beszélni.

2017. nov. 18. 12:22
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Gratulálok az unokához :) hogy alakul azóta a viszonyotok?
2018. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!