Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyapám részegen a mellemet...

A nagyapám részegen a mellemet markolászta. Nem merek szólni a szüleimnek. Felejtsem el, és mintha meg sem történt volna? 16/l

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 20:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem vágod pofán? Mert a nagyapád? Én 11 évesen megvédtem magam. Nem, majd szólok a szüleimnek, vagy nem hisznek nekem, az egész életemre nyomot hagyott volna, vagy apám nekiment volna, oszt agyonveri, de félig tuti! Kinek kellett volna az?
2017. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
15%
Ha egyébként nem szokott részeg lenni a nagyapád, akkor ne foglalkozz vele, ne is említsd meg neki, ha elfelejtette volna. De ha gyakran részeg, akkor kerüld el a lakását. Ha pedig együtt laktok, akkor szóljál, de csak akkor, ha gyakran szokott részeg lenni.
2017. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
87%

3 lányom van, az nem válasz, hogy ilyenek a férfiak és nem mentség, hogy részeg vot! A saját apámat is leütném ha a lányomhoz nyúlna.

A szűlői -nem hiszem lányom- beszélgetést előzd meg azzal, hogy megkérdezed az öreget négyszemközt, hogy emlékszik-e arra amit csinált? Telefon zsebben- hangfelvéte- ha megbánja oké, ha nem akkor megmutatod a szülőknek. A felvételt elrakhatod ettől függetlenűl, hátha nem egyszeri eset volt.

Én is nehezen hinném el, hogy ilyen megtörténhet de az ördög nem alszik.

Nehéz eset ez biztos.

2017. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelmű, hogy szólsz. Nem neked kell trükközni, nyomozni és számonkérni. Titkolózni meg különösen nem. Vállaja szépen a tettéért a felelősséget.
2017. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
24%
Szerintem a családnak és a közeli rokonságnak ilyen szempontból mindig tabunak kell maradni!!! Normális, nem aberrált ember, még gondolatilag sem vonzódik szexuálisan a hozzátartozóihoz, hiszen vérségi és lelki függőség kapcsolja őket egymáshoz!....
2017. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
85%

Mindenképp szólj a szüleidnek és beszéljétek meg!

Ennyi információ alapján, amit leírtál, csak ezt tudnám mondani.

2017. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
62%
Helyzettől függ a dolog. Első eset, részeg volt, valószínűleg nem volt egészen észnél. Ebben az esetben legjobb lenne ha vele beszelned meg a dolgot. Reméljük nem okozott lelki traumát ez az eset, ha mégis, akkor fordulj szüleihez.
2017. dec. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
86%
Én kétszeres nagypapa vagyok,de ő nem nagypapa hanem egy állat,azonnal szólj!Erre nincs mentség!
2017. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
8%
Lehet összekevert a nagymamáddal. Te örülnél, ha 50 év múlva véletlenül beleülnél a fiúunokád ölébe és ő ezt zaklatásnak venné?
2017. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
60%

tessék a szülőkkel megbeszélni! fontos.

akik mentségként irták,hogy ...dehátrészegvolt...-ezzel ne foglalkozz-mert ez nem felmentés.

ha valaki részeg ttól nem lesz más-csak a kontrollt vesziti el.azaz ha valaki egy se.g.gfej b.arom az józanul is megtenné ezt veled amit most részegen-csak akkor még kontrollálja magát.

amit most már nem tudott.de a lényeg-a a kedves nagypapa veszélyes és nem szabad tőle félni.

félnivalója neki van.

remélem jó a viszonyod a szülőkkel-mert ezt a történést egyedül nem jó sem elintézni sem feldolgozni.

az meg nem maradhat titokba amit a részeg nagypapi művelt-mert legközelebb mást is fog.

akár józanul.

nem!mentség! a részegség.

ami ilyenkor kijön abból az emberből aki részeg-abban benne van az akkor is ha józan.

csak akkor nem meri-

2017. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!