Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek, ha a mamám tönkre...

Mit tegyek, ha a mamám tönkre teszi a mindennapjaim?

Figyelt kérdés

Adott a családom:

-Van egy fiú testvérem, aki egész nap csak kockul és nincs iskolája nem is akar, munkája sincs és nem rakja ki az Apum

-Van az Édesapukám aki sokat dolgozik (12-14 órákat) nem igen törődik a családdal, mert inkább a barátnőjével mivel sajnos Anyukám elment

-Adott a mamám aki beteg


A mamám mindennap idegesít, nem veszti be a gyógyszerét, kiabál folyamatosan. Vannak olyan dolgok amiket nem a betegsége miatt csinál és már ki készít. Egész nap idegeskedek rajta, mindennap és attól félek bajom lesz mert Anyum rákban ment el. Barátom is aggódik miattam, de sajnos ott náluk nem lehetek.. nem költözhetek oda a szülei miatt.



2018. jan. 3. 14:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
apámnak van egy barátnője azzal szinte többet foglalkozik ha pihenős! egyrészt nem azért vagyok ideges mert nem veszi be a gyógyszert hanem kiabál , üvöltözik magába ugy hogy az egész falu halja! ezért kel a gyógyzser mert az nyugtató ha kedves vagyok vele ha nem akkor se fogadjas el a gyóógyszert. nem példakép az öcsém egymás mellettt vana szobánk nincs ajtó. kiabál mintaz örült ha veszít a játékban. apámat megkérdezek bármit. vagy esetleg elmondom neki fáj a szívem stressz miatt! enniy a válassza: aha . és nézi a tévét tovább, vagy e a másik válaszaa az faazsa. egyzserűen nem hiszi el. majd akkor fogja ha megtörténik a baj,. a másik apám nem tudja beosutani a pénzt alig van meleg kaja,. erről is beszélek kivan akadva mert ő keresi meg. anyám betudta osztani. nem lehet velük egy szót sem érteni! elhietted, és a mamámnak ne az dolga hogy beveszi-e vagy sem! aZ orvos írta fel neki és ha nemv eszi be akkor bekell vinni a kórházba és ott injekcióval adagolják neki! .
2018. jan. 3. 17:28
 12/15 A kérdező kommentje:
Nyolcaska, egyszerűsítek nem tudja beosztani a pénzt. nem tudom hova tűnik az a sok pénzt a barátnőjének többet vesz mint nekünk. ennyi én nem tudok beleszólni mert nem lehet
2018. jan. 3. 17:32
 13/15 anonim ***** válasza:
13%

A suli mellett is lehet diákmunkázni és akkor össze tudnátok költözni a barátoddal egy albérletbe. Gondolom kollégiumba nem tudsz menni. Ha nem akartok összeköltözni, akkor lehet szobát is bérelni.


Csak a költözés marad megoldásként, mert a tesód nem fog besegíteni semmibe, apád a barátnőjével vagy, a mamád valószínűleg demens, így minden rád hárul. Hiába beszélsz bárkivel, semmi nem fog változni.

2018. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Lényegében mindent leírtak. DE EGY NAGYON FONTOS! Soha ne beszéld be magadnak hogy rákos leszel vagy más rosszat,mert pszichológiai hozzáállás miatt a szervezeted sokkal hajlamosabb lesz biológiailag is a betegségre! Ellenben ha mindig vidáman próbálsz állni mindenhez, és azt mondod magad "SEMMIKÉPP NEM LESZEK" (rákos,stb..), akkor jóval nagyobb az esély hogy nem is leszel az!
2018. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
értem! köszönöm szépen nektek a válaszokat! ezentúl így fogok hozzá állni a dolgokhoz ! :) <3
2018. jan. 13. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!