Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan békuljek ki a nagymamám...

Hogyan békuljek ki a nagymamámmal?

Figyelt kérdés

Az uncsi tesom 7 éves el kezdett piszkálani lökdösni meg egyfolytába hangokat adott ki hogy idegesitsen engem meg minden. Én meg rá szoltam hogy hagya abba őm el kezdett visitani hogy "nem hagy békén,,

Erre meg a mama azt mondta hogy elege van száljak le róla.

Ezen nagyon kiakadtam és elkezdtem vele veszekedni. Azóta nagyon mérges rám.

Nagyon szeretem a nagyit nem tudom hogy mit mondjak neki rám sem akar nézni:( (sosem veszekedtunk)

12L



2018. márc. 20. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Te ismered a nagyidat, azt neked kell tudnod, hogy könnyen bekithető vagy kell neki egy kis idő, mig alábbhagy a haragja. Ha nem tudod, esetleg kérd anyukád, apukád tanácsát (nekem gyorsan elszáll a haragom, pár óra után azt sem tudom, mivel is bántottak meg, de pl. anyukám napokig képes haragudni)

Amugy meg egyszeru, odamész hozzá kedvesen, alázatosan, eléállsz és megmondod neki: nagyi, szeretnék bocsánatot kérni, hogy veszekedtem veled, nem akartalak megbántani, ne haragudj kérlek. Ha őszintén megbántad, az a legtöbb amit tehetsz. Meg persze, hogy a jövőben igyekszel nem veszekedni vele.

2018. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Talán kérjél tőle bocsánatot a viselkedésedért.
2018. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha az uncsid b*sztat, és téged csesznek le miatta, akkor neked volt igazad. Nehogy már te kérj elnézést, hogy "bocs, amiért igazságtalanul cseszettem le magam".
2018. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Nem is azért, hanem mert nekiállt veszekedni a nagyanyjával. Aki nyilván a 12 évestől vár többet, nem a 7 évestől, ha "vitájuk" van egymással.
2018. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!