Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hülye voltam, kérjek bocsánatot?

Hülye voltam, kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Attól félek nagymamám megsértődött rám.


Volt ma itt ünnepi ebéden, és mesélte, hogy van valami új vetélkedő a tévében, valami Fal asszem, és hogy de jó lenne megnyerni a főnyereményt.


Én meg indulatos voltam, és lehurrogtam, hogy én nem akarnék ilyenen nyerni, és hogy mennyire szánalmas dolog már ilyen játékon vagy lottón nyerni, és úgy válni milliomossá. Kérdeznék tőlem, hogy van a vadiúj BMWm, és akkor mondanám, hogy nyertem a lottón? Mondtam, hogy én az ilyeneket semmire se becsülöm, sokkal többre becsülöm azokat, akik létrehoztak egy céget és abból lett vagyonuk.


Utána már nem szólt hozzám, nekem pedig lelkiismeretfurdalásom van. Sokat tanulok, sokat dolgozok és szeretnèm sokra vinni, de a kemény munkàm és a tudásom által, nem pedig a szerencsének köszönhetően. Ezért voltam kicsit túl indulatos, de mostmár bánom, hogy nem tudtam tartani a számát.


Utólag még bocsánatot lehet kérni?


2018. máj. 6. 16:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a lottó szerencsejáték. A Fal nevű műsort ország-világ látja. Szebben kellett volna neki megmondani, hogy ezt te nem szeretnéd.
2018. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet - menj és mondd el , hogy butaságot beszéltél össze-vissza, vigyél neki süteményt, virágot


"Mondtam, hogy én az ilyeneket semmire se becsülöm, sokkal többre becsülöm azokat, akik létrehoztak egy céget és abból lett vagyonuk."


Amikor beszélgetünk az is fontos kivel beszélgetünk, az is hogyan, miről.


A nagyi elábrándozott egy kicsit egy végigdolgozott élet után,

te meg rázuhantál egy cégalapítással és vagyonszerzési technikával.


Dédike is le lett barmolva, amiért nem igyekszik jobban a versenyszférában?

2018. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot bármikor lehet kérni és a helyedben minél elöbb megtenném!
2018. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Senki nem lett lebarnolva. :(

Csak nem szeretem azt a hozzáállást, hogy úgy akarunk milliomossá válni, hogy nem teszünk érte semmit, hanem várjuk hogy nyerjünk.

De mondom, belátom, hogy a stílus se volt helyénvaló, se az alkalom, magamban kellett volna tartanom a véleményem.

2018. máj. 6. 16:49
 5/29 A kérdező kommentje:

De hogy kérjek bocsánatot?

Mert végül is nem sértettem meg őt, csak indulatosan fejeztem ki a véleményem. Mondjam azt, hogy bocsánat, mert túl indulatos voltam?

2018. máj. 6. 16:51
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet, sot nagyon jol fog esni neki.

Az en nagyszuleim is neztek a nyeros musorokat es lottoztak is. Tudod mirol abrandoztak olyankor? Arrol, hogy most oregen mikor mar kapjak a keveske nyugdijat, mar nem keresettek a munkaeropiacon stb., milyen jo lenne, ha LEGALABB a szerencse még mellejuk szegodne es amit nyernek ELOSZTHATNAK a gyerekeik es unokaik kozott. Szoval, ha megbantodott, lehet leginkabb emiatt es nem amiatt, hogy te fiatalon kemeny munkaval akarsz penzt keresni es nem egy vetelkedon.

Igaz sok vetelkedo nehez is es okosnak, gyors eszjarasuank vagy egyaltalan csak nem stresszelosnek kell lenni. Valogatassal lehet bekerulni es ha valaki nyer szerintem megerdemli.

Nemreg olvastam hajlektalan.par a lotton lett milliomos. Vallalkozasokba es ingatlanba fektetik a penzuket. En szivesen lennek a helyukben :-). (Most, elotte nem..)

2018. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a 16.57es majmot kivéve.
2018. máj. 6. 17:01
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem sértetted meg? Dehogynem, méghozzá elég durván. Miért fájt az neked hogy álmodozni mert egy kicsit? Amúgy meg mér bocs, de bolond vagy. Szép dolog a kemény munka, de a szerencse is jó . vagy tudod mit? Ha igy jutnál pénzhez, be ne tedd a nem létező cégedbe, mert az úgy rossz dolog... Ja, és a rokonoktól se kérj pénzt ha odajutsz hogy céget alapítanál, elvégre az sem a tudásodból meg a munkádból lenne. Így lehurrogni a semmiért egy idős nénit... Mond hogy éppen megvolt, azért hisztiztél.és nem vagy alapjáraton ekkora tapló.
2018. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Szìvesen. Fáj az igazság? Nem is tudom, ki a majom. Aki álmodozásért a földbe döngöli egy idős rokonát, vagy aki erre a te stílusodban hívja fel a figyelmet? Ìgy eshetett nagyoknak is.
2018. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Oh, most olvasom azt utolsó hozzászólásodat, szóval alapból tahó vagy. Te kioktatsz másokat, de ha te kapod ugyanezt, szájalsz...
2018. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!