Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hülye voltam, kérjek bocsánatot?

Hülye voltam, kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Attól félek nagymamám megsértődött rám.


Volt ma itt ünnepi ebéden, és mesélte, hogy van valami új vetélkedő a tévében, valami Fal asszem, és hogy de jó lenne megnyerni a főnyereményt.


Én meg indulatos voltam, és lehurrogtam, hogy én nem akarnék ilyenen nyerni, és hogy mennyire szánalmas dolog már ilyen játékon vagy lottón nyerni, és úgy válni milliomossá. Kérdeznék tőlem, hogy van a vadiúj BMWm, és akkor mondanám, hogy nyertem a lottón? Mondtam, hogy én az ilyeneket semmire se becsülöm, sokkal többre becsülöm azokat, akik létrehoztak egy céget és abból lett vagyonuk.


Utána már nem szólt hozzám, nekem pedig lelkiismeretfurdalásom van. Sokat tanulok, sokat dolgozok és szeretnèm sokra vinni, de a kemény munkàm és a tudásom által, nem pedig a szerencsének köszönhetően. Ezért voltam kicsit túl indulatos, de mostmár bánom, hogy nem tudtam tartani a számát.


Utólag még bocsánatot lehet kérni?


2018. máj. 6. 16:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Keményen dolgozunk és sok mindent elértünk. Mégis szeretnék nyerni a lottón, mert annyi pénzt nem tudunk keresni. Ráadásul ne legyél álszent, hogy te egy akkora összeget visszautasítanál.
2018. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Oké, értem, hiba volt itt feltenni a kérdést.

Kb. 3 értelmes választ kaptam a 13ból.

2018. máj. 6. 19:48
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen értelmes választ vársz, szegény nagyiddal indulatos vagy, mert ő nem egy olyan karót nyelt, álmok nélküli ember, mint te. Normális vagy te, igen kérj elnézést, normális intelligens ember ezt magától is tudja, nem idegeneket kérdez erről. Ráadásul Anyák napja van és te egy ünnepi ebéden játszod az eszed.
2018. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Jó, igazad van, de akkor is meg lehetett volna finomabban fogalmazni...
2018. máj. 6. 20:11
 25/29 A kérdező kommentje:
Lehettél volna kedvesebb.
2018. máj. 6. 20:13
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Te is lehettél volna kedvesebb. Ha a fagyi visszanyal, az már nem tetszik, ugye? Más szemében a szálkát, magadéban a gerendát sem veszed észre?
2018. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem igaz.

Jó, bocsánatot kérek, nem kell tovább ekézni.

2018. máj. 6. 21:58
 28/29 anonim ***** válasza:
74%
Végre egy kérdező akinek van önkritikája...😮
2018. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyen kedves válaszok születnek, akkor muszáj átgondolni a dolgot :)
2018. máj. 7. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!