Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Megbocsájtanád édesapádnak,...

Megbocsájtanád édesapádnak, hogy nem vesz tudomást az unokájáról?

Figyelt kérdés
Kislányunk fél éves, de apám még nem látta, nem is gratulált, nem is beszéltünk azóta, hogy azt mondta, amikor elmondtuk, hogy babánk lesz, hogy csak ez hiányzott. A családom szerint viszont nekem kellene engedni, fel kellett volna köszöntenem, stb. Eszem ágában sem volt, de most édesanyám és a testvérem is egyre jobban elfordul tőlünk.
2018. máj. 9. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez esetben édesanyád és testvéred is hülye... Nem keresi valaki a saját unokáját és neked kéne őt keresni? Hagyjuk már!... Ne keresd!
2018. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Szép család lehettek ti is,ilyenek nálam a terhességemről se tudtak volna, nem h az unokáról.
2018. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
A csaladot sajnos nemlehet megvalogatni... de semmikepp ne gorcsolj rajta.. eljetek az eleteteket.. ha ne erdekli a sajat unokaja akkor annyit is er... szard le ! Majd eljon az az ido lehet hogy o fog feljeresni vagy az unokajat... te nemtudsz mit tenni es nemis kell... ha anyad meg a tesod is ilyen akkor nevess rajtuk.. sz undorito.egykebent hany eves vagy es milyen nemu ?
2018. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

30 éves férfi.

Köszi a válaszokat, mi is így gondoljuk a feleségemmmel, csak annyira abszurdnak találom, hogy tesóm is elfordul tőlem, hogy már kezdtem azt hinni, mégis mi gobdoljuk rosszul.

2018. máj. 9. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Ilyenkor szoktam azt mondani,hogy ennél még az is jobb,ha nincs családja az embernek.


Majd a kislányban mindenféleképpen tudatosítanám,hogy nem az ő hibája,hogy a nagypapa egy fallosz,a nagyanyjával,meg a nagynénjével/nagybátyjával-nem láttam,milyen nemű a tesód- az élen.

2018. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Én megjegyezném neki(k), hogy oké, de akkor elvárt dolog a következetesség, azaz ne csodálkozzanak, ha később nem engedem a kislány közelébe őket.
2018. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2018. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
3# bocsi, hogy ezt mondom, de én ilyen "jó tanácsokból" inkább nem kérnék.. mármint tudom, hogy jó szándékkal mondtad, de nem lehet azt mondani egy gyereknek a szüleivel kapcsolatban, hogy "sz rd le!", mintha ez annyira egyszerű lenne, mint eltörni egy poharat, aztán felseperni a földről, és tovább lépni... ez egy komoly probléma, és érthető, ha szorongsz miatta, kérdező. de úgy gondolom, hogy édesapád megnyilvánulása után valóban NEM neked kell keresni a társaságát.
2018. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mérpedig az ilyet le kell tojni, előző. Ha nem vagy rá képes, akkor egy gyenge, megalkuvó szar vagy. bocsika
2018. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
ha képes vagy rá, akkor meg egy érzéketlen sz r vagy :D
2018. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!