Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamámnak infarktusa volt,...

Nagymamámnak infarktusa volt, kirandulas van tervben. Nem tudom menjek e?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagymamamnak csutortokon infarktusa volt. Hamar korhazba juttattuk, ott diagnosztizaltak vegul. Nem lett nagy karosodasa. Viszont meg mindig ott van, beszel, maganal van, olvasgat, nem jarkalhat, a sulyos szoban van. szerdan fogjak attisztitani az ereit, vagy bypass vagy gepecske lesz neki. Nem ertem teljesen ezt. Nekem a jovohet csutortoktol kirandulas volt eddig tervben tengerhez. Le van foglalva, kifizetve, kivettem szabadsagot...

Nem igazan tudom mit tegyek, menjek vagy ne? Ti mit tennetek a helyemben? Nemtudom mi legyen... beszeljek az orvosokkal meg elotte 1-2 nappal? Szeretem a nagyimat. Nem akarnam itt hagyni, ugy h nem latom hogy mivan vele, nem tudnam elvezni annyira a kirandulast talan.. viszont a kirandulas is huz, mivel kivettem szabadot, ki van fizetve, ez az egy var ezeven es a parommal mennenk plusz baratok... mit csinalnatok a helyemben? koszonom a valaszaitokat.



2018. jún. 9. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Én ha még élne a nagymamám és ilyen helyzetbe lenne akkor mellette volnék. A tenger az mindig ott lesz nyaralni máskor is el lehet menni. A pénz az csak pénz. De a család a legfontosabb. Ha ne adj Isten bármi történne soha nem bocsajtanad meg magadnak hogy nem voltál ott. És úgy se tudnál önfeledtten lazítani.
2018. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Én lefújnám. (Igaz nem él nagyszülőm már.)
2018. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem mennék. az infarktus komoly dolog, végig azon járna az eszem hogy én nyaralgatok, ő meg lehet hogy nem is él mire visszajövök...
2018. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj az orvossal. Nagy valószínűséggel nem olyan súlyos az eset, ha ráérnek szerdáig a kezeléssel. Az se mindegy, hogy van-e más rokon, aki látogatja. Szerintem ő is azt akarná, hogy menj pihenni, de egész nyugodtan megkérdezheted tőle is.
2018. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Én elmennék. Ha valaki meghal, a te életed akkor sem áll meg. Megértem, hogy dilemmát okoz, de ha nem történt súlyos károsodása és nem kellett gyorsan kezelni, akkor nem hiszem, hogy csak napjai vannak hátra.

Én nem várnám el egyik rokonomtól sem, hogy miattam mondjon le egy régóta tervezett utat. Az más lenne, ha mondjuk tegnap találtad volna ki...az evidens, hogy ha baj van, akkor nem azon kezdek gondolkodni, hogy hova is menjek holnap szórakozni.


Tehát: menj!!!!

2018. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nenikemmel beszelgettem errol most. Azt mondta, hogy keszuljek ugy hogy megyek, es ha gond van, lemondani letudom az utolso percben is. Hazajonni pedig haza tudok repulovel. Beszelek az orvossal meg kedden az biztos. De meg igy is 50-50% az erzesem az egeszrol. Kuldjetek meg velemenyt. Az eddigieknek koszonom.
2018. jún. 9. 23:28
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Mennék, most attol hogy otthon ülsz változik bármi is?


Mamád jolvan már, papám is kapott pacemakert 70 évesen, egy szivroham után.

Rutinmütét, még 12 évet élt vele aktivan.

2018. jún. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Volt tegnap, Zsófika..
2018. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap még a törölt kérdésedben halott volt. Nahát! Azóta biztos feltámadt. Menj ki inkább a szabadba sétálni, vagy strandolni egyet.
2018. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
En csak ezt az 1 kerdest irtam ki errol a temarol. Latogatjak amugy a nagyimat apum, nagybacsimek, mas rokonok.
2018. jún. 10. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!