Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamámnak infarktusa volt,...

Nagymamámnak infarktusa volt, kirandulas van tervben. Nem tudom menjek e?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagymamamnak csutortokon infarktusa volt. Hamar korhazba juttattuk, ott diagnosztizaltak vegul. Nem lett nagy karosodasa. Viszont meg mindig ott van, beszel, maganal van, olvasgat, nem jarkalhat, a sulyos szoban van. szerdan fogjak attisztitani az ereit, vagy bypass vagy gepecske lesz neki. Nem ertem teljesen ezt. Nekem a jovohet csutortoktol kirandulas volt eddig tervben tengerhez. Le van foglalva, kifizetve, kivettem szabadsagot...

Nem igazan tudom mit tegyek, menjek vagy ne? Ti mit tennetek a helyemben? Nemtudom mi legyen... beszeljek az orvosokkal meg elotte 1-2 nappal? Szeretem a nagyimat. Nem akarnam itt hagyni, ugy h nem latom hogy mivan vele, nem tudnam elvezni annyira a kirandulast talan.. viszont a kirandulas is huz, mivel kivettem szabadot, ki van fizetve, ez az egy var ezeven es a parommal mennenk plusz baratok... mit csinalnatok a helyemben? koszonom a valaszaitokat.



2018. jún. 9. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is ismerős a stílus.. csak ott halott volt a nagyi, és bulizni akartál.
2018. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
31%
Amgy igen, stíuls ugyanaz, ott még bulizni akart a kérdező a halott nagyi mellett :D
2018. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De kár volt erre a tetves kamukérdésre válaszolni! :D
2018. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!