Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális a tesóm? Hogy gondolt...

Normális a tesóm? Hogy gondolta ezt?

Figyelt kérdés
Ma délután halt meg a nagymamánk. Most láttam fb-n, hogy nővérem kiposztolt róla egy képet, idézettel. Rengetegen kommenteltek, részvétet kívántak. Olyanok is, akik se nagymamámat, se a családunkat, de jóformán tesómat sem ismerik! Nem értem ezt miért kellett. Miért nem kérdezett meg erről, kirakhatja-e? Mindig mindent posztol, de ez egy kicsit sok. Az pedig hogy idézetet ír és úgy állítja be az egészet mintha tökéletes lett volna a kapcsolatuk, álszent dolognak tartom.
2019. jan. 4. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez felháborító! Szerintem kössetek mindenkivel titoktartási szerződést, többek közt a temetkezési vállalat dolgozóival is. Te hollywood-i csillag! És kordonozzátok el a temetőt is. A rajongók még a végén letámadnak. Istenem...
2019. jan. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

"8-as! Mit csináljon a kérdező? Sírjon egész nap? Az jobb lenne?"

Mindenesetre normálisabb. Amikor tavaly meghalt a nagymamám, én azt csináltam. Mondjuk ha ennyire leszarnám, mint a kérdező, és csak a tesóm iránti gyűlölködés lenne a fontos, akkor biztos én se sírtam volna, hanem azt lesem, hogy ki mit posztol...pfff...

2019. jan. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ő hozzátartozója is az elhunyt. Ő így gyászol, más meg másképp. Nem mintha egyetérték azzal, hogy manapság az emberek lassan azt is kiposztolják, hogy melyik zoknijukat veszik fel, de tényleg nem vagyunk egyformák.
2019. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
12-es! A kerdező felment az fb-re. Es? Ne is mozduljon ki otthonrol? Ne szexeljen, ne egyen, ne nézzen tv-t? Vicc... A tesója mit csinál??? Még durvabbat, ki is posztolja! Logikád az van...
2019. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Azokat a kommentelőket akik szidják a gyászoló kerdezőt lelketlen bunkók! Nézhetnétek kicsit tükörbe. Mindenkinek a maga dolga ki mit csinál azon az oldalon. Itt biztos mindenki szent és jó ember... pont a gyk-n.
2019. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Még mindig nem olyan gusztustalan húzás mint mikor a temetésen készült fényképeket posztolják vagy a sírt fotózzák és azt
2019. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Részvétem.


De biz' isten nem értem miért kellene téged megkerdeznie arról hogy mit posztol a Facebookján. Az ő nagymamája is volt. Nem értem mi a felháborító ezen.

2019. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!