Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy bírjak ki még 3 hetet vele?

Hogy bírjak ki még 3 hetet vele?

Figyelt kérdés

anyám anyja (nem írom, h. nagyanyám, mert nem tekintem annak!) hosszú évek óta elcseszi a karácsonyaimat azzal, hogy 1 hónapra hozzán jön.


ma kellett volna hazamennie, de közölték, h. még 3 hetet marad.


azt hittem, felrobbanok!!!!!!!!!


kicsi a lakás, és egy szobában vok vele.


-horkol

-éjjelente többször befingik

-nem győzök szellőztetni, emiatt meg vok fázva most is

- nagyon vallásos, nem beszélhetek szabadon, ha itt van, a szüleim rám szólnak.

- rohadt képmutató, megjátssza az ájtatatos szentet, közben meg mohó, ránk telepszik stb.


a számítógép mellett sem tudok úgy dolgozni, lenne csomó ember kikkel munka kapcsán is beszélnem kell skype-on, de este 8 után nem lehet, van olyan ismerősöm, aki csak később érne rá, nem tudom rendesen végezni a dolgaimat.


egyszerűen utálom, még huszonéves koromban is kezet emelt rám, beleszólt a dolgaimba.


anyámon kívül már nincs más gyereke, és ezért mindig ránk telepszik.


80 elmúlt.



körülötte csomó ember meghalt, köztük a másik gyereke, de ő él és virul.


esélytelennek látom, h. kikerüljön egyhmar a képből.


mikor itt van, a stressz-szintem mindig megugrik, nyugtalan, frusztrált vok.


nem bírok ki még 3 hetet.



ja, szólni nem lehet semmit rá, mert anyám ordít velem.



kényszer, h. itthon kell élnem.


nyilván, ha tudnék, lelépnék.

máskülönben meg azt gondolom, nem nekem kéne eltakarodnom, hnem neki.


én több mint 10 éve nem mentem az ő házába, annyira nem bírom elviselni.


amúgy a meghalt gyereke felesége is utálja, nem ok nélkül.



2019. jan. 19. 11:51
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk azzal én is egyetértek, hogy a szülői házban a gyereknek nincs magánszférája mert a vendéget bekoltoztetik oda. Én 26 vagy, házas, van gyerekem, és saját családi házban lakunk a férjemmel, de a mai napig otthon vidéken a szüleim házában ott van az én szobam3, meg a két testvérem szobája, amik ugyanúgy varnak ránk, ha megyünk látogatóba pl. És még is mondták szüleim hogy nem fognak azokkal a szobákkal csinálni semmit, nemnfogjak átalakítani vagy ilyesmi, az a mi szobánk és az is marad ha 40-50 évesek leszünk akkor is. De hát vannak szülők akik amint nagykorú lesz a gyerekük páros lábbal rúgják ki, vagy üldözik el passzív agresszív módon csak menjen már el az útból. Anyád valszeg ez a kategória. Nagymamád nem szorul rá ahogy olvastam hogy ott legyen nálatok, csak vendegsegben megy. Anyád a nem normális, sz*rik a fejedre, lehet úgy érzi útban is vagy. Csak az ilyen ne vállaljon gyereket akkor.
2019. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hülye kérdés: nem tudnál átcuccolni valakihez, amíg ott van?
2019. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

sosem volt saját szobám, tesómmal osztoztunk rajta.

ő már családos, sőt nagycsaládos, így kap csok-ot, és most tudtak venni házat.


nekem meg nincsenek gyerekeim, és az állam szemében szart sem érek.


én soha senki nyakára nem megyek, nehéz elviselnem, h. más meg jön az enyémre.


nem tudom ennyire a napi dolgaimat átszervezni egy olyan vkiért, akit soha nem is szerettem, soha nem tudtam nagyiként tekinteni rá, talán csakl apró gyerek koromban, nagyon mások vagyunk, ő mkindig is kioktatott, ítélkezett felettem, nekem mindig olyannak kellett lennem, amilyen nem vagyok.


és már elegem van ebből.


20 éve nincs egy olyan kari, amikor ne jönne.


annyira szeretnék egy olyan karit, mikor csak mi vagyunk, a legszűkebb család.


nem ő mindig jön, vizsgaidőszakba majdnem megbolondultam.


egyszerűen belefáradtam.

egész héten az vigasztalt, h. ma elmegy.

és az a szemétség, h. velem nem is közölték, h. még majd 1 hónapot marad, csak ma reggel.

2019. jan. 19. 13:04
 14/39 anonim ***** válasza:
94%

Én jóban vagyok a nagymamámmal és a másikkal is jóban voltam míg élt, de még gyerekként sem kényszerítettek rá a szüleim, hogy 1 percet is velük aludjak. Megértem, hogy felnőtt fejjel ez ennyire frusztrál.

Én biztos, hogy keresnék valami alternatívát és addig elköltöznék valahova. Bár nekem eleve gyanús, hogy hirtelen megtoldották még 3 héttel a látogatást. Szerintem kettőt pislogsz és ott marad a mami örökre, mert ugye idős és nem kéne már egyedül hagyni...

Aztán meg ki tudja, hogy a szüleid nem-e ezzel akarnak rávenni, hogy végre költözz el.

2019. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

ettől fosok én is, h. örökre idejön.

akkor tuti kikészülök még jobban.


qurva életbe!!!!!!!

2019. jan. 19. 13:07
 16/39 anonim ***** válasza:
62%
Szép stílus. 80 évesen rosszabb leszel nagyanyádnál.
2019. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
95%

Basszus hàny éves vagy te hogy ilyen stílusban írsz? Jobban hasonlítasz egy 15 éves kis tinire mint egy huszon-harminc éves férfira(?).


Ennyi idősen nem kéne a szüleid nyakán élni. Mindenhova keresnek embert. Mekiben egész jól fizetnek, albiban lakótárssal simán tudnál élni. És akkor nem kellene 2-3 másik embert elviselned, akit utálsz, csak 1-et.

Nőjj fel végre!

A stìlusodon meg vàltoztass, mert botràny.

2019. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
87%
Költözz el a nagyi lakásába.
2019. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
95%
Tehát 30 évesen egy zár nélküli szobában laksz, ahol semmi magánszférád, vendég hónapokig a nyakadon, de lusta vagy albérletbe menni
2019. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a nagyi segít a szüleidnek ráébreszteni, hogy láb alatt vagy, unnak eltartani és ideje költözni XD
2019. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!