Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A szüleim soha nem hivjàk fel...

A szüleim soha nem hivjàk fel a gyerekeimet születésnapjukkor?!

Figyelt kérdés
Külföldön élünk de telefonon nagyon gyakran beszélünk. 3 gyerekem van es minden evbe mikor szülinapjuk van aznap soha nem hivnak es utana ha beszelünk sem emlitik meg vagy kérdeznek rà. Az enyémet is minden évbe „elfelejtik“. A tesòmét viszont nem, még apàm felhiv egy héttel elötte hogy ne felejtsek el gratulalni neki. A gyerekekkel soha nem beszelnek telefonon, megkerdezik hogy hogy vannak de nem mondjak h add ide a telefonhoz. Mi a véleményed ezekröl a szülökröl???

2019. jan. 22. 06:35
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
38%
#36 Inkább te tűnsz rosszindulatúnak és megkeseredettnek, nem hiába nem bír elviselni a saját családod sem. Háromszor sikerült szülnöd, oké. Ezért gyűlölöd annyira a gyerektelen embereket? Ja várj, valószínűleg a férjed/élettársad a csinos, vékony, gyerektelen nőkön legelteti a szemét, nem te kellesz neki, azért utálod őket annyira. :D
2019. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
48%

Meddő vagyok mégis a 36/ os védelmére kelek,magyaroknál a lány eleve selejt termék.. Erről ennyit.

40N

2019. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
79%

A gyerekeid semmit nem vesztenek ezzel. Egyik nagyszülőm nekem is ilyen volt, soha nem hiányzott sem a köszöntés, sem ő, pont a hiányzó kötelék miatt.

A családod előéletét nézve semmi különös nincs a viselkedésükben, világ életükben ilyenek voltak. Próbáld meg feldolgozni, hogy a kapcsolatotok csak felületes, mert tenni nem fogsz tudni ellene. A gyerekek előtt meg hanyagold a témát. Ha előttem is rendszeresen szóba jött volna, lehet máshogy kezeltem volna az esetet.

2019. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

#42: "magyaroknál a lány eleve selejt termék"


Magam és összes rokonom (beleértve már elhuny nagyszüleimet is) nevében kikérem ezt az általánosítást! NÁLATOK és a TE rokoni, ismeretségi körödben lehet, hogy ma is így van, az én rokonságomban már 60-80 évvel ezelőtt sem volt így.

2019. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
35%
41: te jelentgető, még jó, hogy nem az ötvenes években vagyunk! Borzasztó örömet okoz, hogy mindenkit jelentgetsz, akinek nem tetszik a válasza? Nem sok barátod lehet ilyen sötét lélekkel.
2019. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!