Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Állandóan dirigál/dirigálni...

Állandóan dirigál/dirigálni akar a mamám mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elegem van a mamámból ha nem úgy csinálok valamit ahogy ő akarja vagy ahogy tetszik neki egyből kiabál velem örjöng mindenféle k@rvának ,r@bancnak elhord..

Azért is kiabált mert elmentem fodrászhoz levágatni a hajam végéből. Vagy ha nincs összefogva a hajam, vagyha találkozok egy fiúval vagy akárkivel ha rajta múlna el se mehetnék sehova se.

És most nem járok be egy két hete iskolába az okai megvannak ,hogy miért. Anyukámék még megengedték ,hogy ezen a héten itthon maradjak. Sulit szeretnék váltani de sehol sincs hely ahol próbálkoztunk eddig:(

Mamám megtudta ,hogy nem vagyok iskolába egy ideje és elkezdett velem örjöngeni ,hogy én mit képzelek magamról meg minden r@bancnak elhordott szokásosan.

És most megmondta ,ha holnap nem megyek be iskolába ő fog berángatni iskolába és felpofoz. Mit tudnék csinálni ,hogy ne dirigáljon ennyire?

Bocsánat ,hogy egy kicsit hosszú lett.


2019. febr. 11. 15:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Anyukádnak szólj. Nem tudom mit képzel magáról.
2019. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem jársz suliba? Hány éves vagy?
2019. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%

Anyád apád tegye helyre.. Gondolom az egész család fején ül a szipirtyó,lehet trógernek nevezni,de engem probálna megütni ott eltörne a keze. Mondjuk nekem sose ült a fejemen ilyen vénség, meg senki,nem vagyok áldozat tipus,hamar eltakaritottam az ilyneket.. Szomszéd néni is probálkozott velem,aztán közültem h vagy befejezi a szemétkedéseit vagy nagyon megszivatom és ő fog rosszul járni.. Álljatok a sarkatokra.. Nem nehéz egy vén mamit a helyére tenni.

40N

2019. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%

Hát próbáljon csak meg berángatni... mi köze hozzá?


Szólj a szüleidnek!

2019. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
1# Anyukám tud erről az egészről de mamám annyira egy bunkó nő simán anyukámmal is elkezd kiabálni . (Elég fiatal a mamám...)
2019. febr. 11. 18:09
 6/23 A kérdező kommentje:

2# most fogom tölteni 16

Nem tetszik az iskola, más iskolába szeretnék menni, nem érdekel az a szakmai tantárgy amit tanulok, nem szeretek bemenni abba a közösségbe, tanárok nem tanítanak jól az átlagom is egyre rosszabb lett.

2019. febr. 11. 18:11
 7/23 A kérdező kommentje:

3# anyukámnak is simán megmondaná mitcsináljon.

Azzal fenyeget ha feljebb emelem a hangom ,hogy megüt meg ezek..komolyan mondom félek tőle teljesen megutáltam utálok vele találkozni állandóan kiabál.

2019. febr. 11. 18:13
 8/23 A kérdező kommentje:

4# úgy kezel mintha ő lenne az anyám...

Épp ez az semmi köze hozzá..

2019. febr. 11. 18:14
 9/23 A kérdező kommentje:
#5 ha ezt így megmondanám olyan pofont kapnék tőle😅
2019. febr. 11. 18:15
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Hát akkor üss vissza én visszaütök paliknak is nem h ilyen vénségeknek..

Mondom az baj h félsz tőle látja ezért mer fenyegetni megütni még anyádat is oktatni,csak az áldozat tipussal lehet igy bánni,velem nem merné mert elsőre helyre raknám ugy h sirva fakadna.. Álljatok a sarkatokra.

40N

2019. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!