Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A szüleim miért szeretik...

A szüleim miért szeretik kevésbbé az én gyerekemet, mint a tesómét?

Figyelt kérdés
A tesóm unokája 5 éves, az enyém 1. Az unokaöcsémet azóta körülrajongják a szüleim mióta megszületett, az enyémmel szinte semmit nem foglalkoznak. Azért furcsak nekem a helyzet mert a szüleimmel nekem szorosabb a kapcsolatom(legalábbis az volt), míg a tesómmal csak azóta vannak ilyen jóban, mióta szült.Nagyon szomorú vagyok emiatt :(

2019. máj. 7. 14:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Férjem 1x kérte az anyját h utazzanak el hozzánk, hogy lássák a gyermekünket. A másik unokájukat az ölébe tartva közölte hogy, túl elfoglalt a többivel. Velük ott van heti többször, nálunk eddig négyszer volt. :D Havi egy-két alkalommal érdeklődik telefonon utána. Ennyi.... Nem tudsz sajnos mit csinálni. Ha szerencséd van a másik nagymamával lehet kompenzálni.
2019. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!