Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülők az egyik unokának...

Nagyszülők az egyik unokának adják a nyugdijukat, másiknak mrg sirnak a pénzért?

Figyelt kérdés

Tőlem elvárják h segitsek anyagilag számlát fizezni stb... unokatesomnak meg oda adják a nyugdijuk javát. Kijönnének a pénzükből amúgy. De unokatesom egyetemista és segitik,én csak szakmunkást végeztem és már dolgozok.

Unokatesom diákmunkára is tudna menni.

Elegem van belőle h érzelmileg zsarolnak. Mondtam már nekik h fizessék ki amit kell vásároljanak be,és ha marad akkor osztogassák a pénzüket. De elöbb osztogatnak aztán meg sirnak higy nincs pénz gyógyszerre se. A szomszéd hivott fel hogy mamáék 3 napa nem tudnak mit enni vajas kenyeren kívül,mikor vásárolok be nekik....


2019. jún. 29. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk anyám volt úgy, hogy tesója lányát támogatta a nyugdíjából (nincs rossz nyugdíja egyáltalán, 230 ezer körül), közben nekem sírt, hogy nincs pénze. Én kerek perec megmondtam anyámnak, hogy tőlem ne várjon támogatást, mert ennyi erővel akkor az ugyanaz lenne, mintha az unokatesómat tartanám el, márpedig nem szándékozom. Ha ő az unokahúgának adja, lelke rajta, de akkor neki annyi maradt, amennyi, és így járt. Nem szándékozom a saját gyerekemtől azért megvonni dolgokat.

Szóból ért az ember.

2019. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Én egy fillért se. Ha eltapsolja a pénzét akkor éhezzen.
2019. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!