Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csinàljak hogy ne zaklasso...

Mit csinàljak hogy ne zaklasson a mamàm?

Figyelt kérdés

Dolgozom is suliba is járok es soha nem érti meg hogy haggyon engem élni, mindig felhiv ugy hogy higy folyamatosan veszekszik lecsesz, ramdobja az ideget, zsarol oyanokkal hogy en hanyagolom meg nem szeretjük es ellensegeskedem vele.


Pl mist is tegnap este 10 kor erkeztünk meg nyaralasbol most pakolok mosok keszülök hetföre mert rengeteg minden van hefön is, hajam sincs megmosva sem, erre felhiv kapásbol lecseszessel hogy szemét voltam hogy nem szoltam higy megjöttünk hiaba mondtam 3 szor hogy este 10 kor 4 oräs ut utan!!, még akkor is en vagyok a szemét! Es folyamatosan fenyeget hogy megmond apànak (az ö fia), aki meg soha nen làtja ezeket àt es öt védi es igy a sajàt apàm es köztem is veszekedest szit

Ha nem veszem fel ugyanez, rohan apàhoz


2019. júl. 21. 08:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jah es nyaralasbol hoztam neki ajandekot mert en nem igy gondoltam rà. Ezek utan azt sem tudom hogy adjam àt..
2019. júl. 21. 10:39
 12/18 A kérdező kommentje:
Szoval 100 hogy apa esküvöjét is tönkre fogja vàgni mert nem örola szol.
2019. júl. 21. 10:45
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
80 éves a nagyanyád vagyis te kb 30-40 közt vagy, de mégha a legkisebb gyerek legkisebb gyereke vagy, akkor is 25 körül, komolyan félsz attól, hogy a nagyi bepanaszol apunak?
2019. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nehéz eset!
2019. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13 nem félelem van bennem hanem az ideg.

Neked hogy esne ha folyamatosan le lennel cseszve mert dolgozol nyaralsz plane ha maganjellegü dolgod lenne ne adj isten vasarnap szusszanni egyet ebéd utan.

Ha apa keres mert mama bepanaszolt az is kiakaszt hogy apa mindig a pàrtjàra àll, hiaba magyarazom a szitut szabàlyosan megigerteti velem hogy hivjam fel meg fàtylat rà.


Mamàrol kell hogy szoljon a vasarnapom az egy nap mielött kezdödik a hajtàs meg vizsgadrukk meg stb

Ez nem félelem hanem eleve ott van kérdésben hogy zaklatàsnak veszem.


Màst màr ebben az esetben le lehet tiltani de akàr feljelenteni is, de csalàdtaggal mit lehet tenni.


Ma mivel ne megyek àt megint gyàrtja rolam az aljassàgokat. Folyamatosan negativan gondolkodik a màsik a szemét meg a rossz ember, olyan rosszobdulatu hogy az ajandeka is zavar hofy jo hülye voltam hogy szeretettel vettem ilyen embernek.

2019. júl. 21. 12:47
 16/18 A kérdező kommentje:

Az amugy durva lenne ha apànak es a pàrjànak adnàm csak àt a nyaralàsos ajit, mamànak meg nem? Vagy most miatta ne adjam àt senkinek?

Vagy ezek utàn adjam àt mamànak is? Ugy se kapcsolna ebböl sem hogy szàlljon magàba amig ö elhordja magàban a màsikat aközben a màsik hogy gondolt rà.

2019. júl. 21. 13:36
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy nem? Nem egy hisztis kis kamasz. Viselkedj már a korodhoz méltóan...
2019. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%

"Màst màr ebben az esetben le lehet tiltani de akàr feljelenteni is, de csalàdtaggal mit lehet tenni."

Nem muszáj mindenkivel tartani a kapcsolatot, még családtagokkal sem. És egyáltalán nem muszáj mindig felvenni a telefont: ha eleve ideges leszel, amikor meglátod, hogy ő hív, ne vedd fel és kész. Csak akkor vedd fel, amikor szívesen felveszed, amikor olyan passzban vagy, hogy tudod, nem fog tudni felhúzni - vagy legalábbis nem annyira. Ha pedig felveszed és elkezd megint csesztetni, tedd le a következő mondata kellős közepén.

2019. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!