Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek én reagálom túl?...

Szerintetek én reagálom túl? Vagy ez így teljesen normális?

Figyelt kérdés

A testvéremnek van két gyereke, ő jelenleg gyesen van a kissebbel. Én hetente egyszer jutok le a nagymamánkhoz, mert kollégista vagyok. Híresen rossz az immunrendszerem, ezt mindenki tudja a családban, folyamatosan beteg vagyok. Erre ma jöttem nagymamámhoz, tesóm meg mondta, hogy ő is jön két beteg gyerekkel. Megkértem szépen, hogy ne jöjjenek, mert ők bármikor jöhetnek, én viszont nem és féltem, hogy elkapom a betegséget a gyerekektől. Természetesen jöttek, mert én hisztis vagyok csak. Egész nap itt voltak, én is. Most pedig 41 fokos lázzal fekszem és hányok mert elkaptam tőlük.

Mondtam a nővéremnek, hogy legközelebb legyen szíves figyelni rám és most az egész család haragszik rám, merthogy önző vagyok.

Azt még hozzátenném, hogy nem engem akartak látni a nővéremék vagy a gyerekek, a mamához jöttek.

Mi a véleményetek? 17 éves vagyok, ha ez számít



2019. szept. 7. 18:15
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
29%

1. Nem tőlük kaptad el, mert ilyen hamar ennyire még nem jönne ki rajtad.

Ha fos az immunrendszered, honnan tudod hogy nem mástól kaptad el? Lehet hogy azon a valakin nem látszott, benned meg lappangott már pár napja...


2. 41 fokkal húzzál ügyeletre, oké? Kerjel lázcsillapító injekciót, mert ez nem oké :D

2019. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Vettem be lázcsillapítót és azóta nem hánytam. Jelenleg 38.6 a lázam.

Köszönöm a véleményeket is, de tényleg nem a betegség eredetét szeretném firtatni,biztosan igazatok van és máshonnan szereztem össze és ez egy szerencsétlen véletlen csak.

Köszönöm:)

2019. szept. 7. 20:52
 23/38 anonim ***** válasza:
60%

Ja.

Ettől majd 3 nap múlva fogsz hányni. :DDD

Ha szerencséd van, addigra más is hányni fog a családból, és akkor megváltozik a véleményük.

2019. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Nekem négy gyermekem van,és nagyon sokszor betegek. Főleg az oviban kapnak el szinte minden héten valamit. Viszont én talán eddig kétszer kaptam el tőlük. Azt is két lábon kihevertem. Van,akinek nem okoz gondod a 41 fokos láz,míg van olyan is,aki a hőemelkedés től gyengêlkedik.
2019. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy lehet ilyen rohadt önző ez a nő. Odaviszi a beteg gyereket egy idős ember nyakára??


Ha ilyen lázzal és tünetekkel jár, akkor ha ezt egy idős emberre ráakasztják az konkrétan végzetes lehet.


Ennyire egyszerűnek nem lehet buta valaki.

2019. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
89%

Hááát, ilyen családban nem is csodálkozom, hogy ilyen pocsék az immunrendszered.


19-es: ha ilyen tesóm lenne, én kitiltanám a lakásomból és megadnám egy gyerekorvos elérhetőségét.

2019. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem,hogy a növéred,hogy indul látogatóba két beteg gyerekkel.

Én elhiszem,hogy elkaptad tőlük,az unokatesóm is ilyen.

2019. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkóság volt! Veled, és a nagymamáddal is.
2019. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban ennyire gyenge a kérdező immunrendszere, reggeltől estig simán kijöhet rajta, mert nincs, ami ellenálljon a kórokozóknak.


Amúgy hadd haragudjanak, neked van igazad. Alapból is necces a beteg gyereket más nyakára csődíteni, de külön kérés ellenére parasztsàg.

2019. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért ilyen ellenséges a többség. Simán elkaphatta a gyerekektől. Sok hányós vírus másnapra már tüneteket okoz. Nekem is volt többször ilyen bajom mert hajlamos vagyok elkapni. Szépen hazavittem a fertőzést és másnap már a párom is rosszul lett. Ezek gyorsan fertőznek. A gyerekeken nem mindig jön ki durván egy fertőzés. Felnőtteknél is más és más. Jártam már úgy, hogy húgom kisfia időnként elhányta magát a karácsonyi buliban. Aztán szaladgált tovább. Nem volt különösebben rosszul. Közben mindent összenyalt meg fogdosott. Másnap éjjel hozzám az ügyeletet kellett kihívni mert elájultam a sok hányástól és kiszáradástól. Szóval van ilyen. De más rokon gyerekeinek meg a taknya folyik mindíg és állandóan köhögnek. Mivel mindig ez van mennek velük a szülők. Azt is mindig elkapja a rokonság egy része. Gyakran durvább formában mint a gyereken látszott. Én meg azt nem szoktam elkapni mert arra nem vagyok hajlamos. De már nekem is elegem van. Influenza szezonban kerülöm a gyerekeket. A 41 fokos lázat lehet eltúlozta a kérdező dühében. De ettől még nem kell neki esni. Én is írkáltam már ide két hányás között kétségbeesésemben pedig felkelni sem tudtam. Úgyhogy csúnyák vagytok. Beteg gyerekkel meg bunkóság látogatóba menni ha valaki külön kéri hogy ne. Legközelebb lépj le mielőtt megérkeznek. Igazságtalan. De más megoldás nincs. Esetleg ha előre egyezteted mikor nem mennek ők biztosan. Igyál sokat és vegyél be panangint ha van otthon meg valami sósat próbálj enni hogy helyre álljon az ionháztartásod
2019. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!