Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan akadályozzam meg az...

Hogyan akadályozzam meg az unokatesómat, hogy hülyeséget csináljon?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm 15 éves, és mostanában eléggé hülye gondolatai vannak. Félek, hogy valami hülyeséget csinál, amivel elszúrja az egész életét.

Azt kell tudni, hogy ő nagy Harry Potter rajongó és Voldemort a kedvence és most arra vár, hogy 16 évesen otthagyhassa az iskolát, Londonba költözzön és összejöjjön vele. (Él még egyáltalán, aki játszotta?)

Szerintem ez a világ legnagyobb hülyesége! Hiába mondom neki, hogy Voldemort nem is létező személy és még ha meg is találja a színészt, aki a filmben volt a Voldemort, az is valószínűleg szóba se fog állni vele, vagy ha igen, tök hülyének fogja nézni. Ezért akarja otthagyni az iskolát?

Többször is mondtam a szüleinek, hogy beszéljenek vele, de mindig azt válaszolták, hogy ez csak egy korszak, majd kinövi, de én ebben nem hiszek, mert egy ideje már gyűjt az utazásra és most az interneten is elkezdett kéregetni, hogy februárra biztosan összegyűljön rá a pénz. Félek, hogy a végén tényleg elszökik Londonba, és aztán ki tudja, mi történik vele. Mit csináljak, hogy megjöjjön a jobbik esze?



2019. okt. 24. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
18 éves kor alatt nem utazhat külföldre, föleg nem repülövel. Szóval eleve semmi esélye sincs.
2019. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy csomó 18 év alatti modell is utazik külföldre repülővel, szóval nem tudom, hogy ez mennyire van így. :( De remélem, hogy igazad van.
2019. okt. 24. 15:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet utazni persze, szülő engedéllyèvel..szerintem csak téged hülyít es mivel te meg adsz a szavára és ellenzed ezt az egészet, ő még inkább ezt akarja..hagyd rá. Vagy találd ki hogy dejó ötlet te is akarsz találkozni Harry Potterel, aztan majd rájön hogy hülyét csinálsz abból amit kitalált és már nem is akarja..ezek mellett keres neki valami más elfoglaltságot, vidd el valahova..de szerintem nem kell ezt az egészet ilyen komolyan venni.
2019. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Első, te sem hiszed a hülyeséget, amit leírtál, ugye?


Kérdező, te meg nyugodj meg, ebből nem lesz semmi. 16 évesen egyrészt több esze lesz, mint most van, másrészt nem fog tudni költözni, mert nem lesz miből. Még utazni sem fog tudni.

2019. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy csak hülyítésből mondja, komolyan készül rá. Látom rajta. Pénze az még tényleg nincs rá, de amennyire eltökéltnek tűnik, lehet, hogy azt is összehozza. :(
2019. okt. 24. 16:06
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi is ilyeneket játszottunk 16 évesen. A 1D turnébuszával fogunk elszökni... Felemel a tömegből és rájön, hogy mi vagyunk élete szerelme... Londonban fogunk élni... Mrs Horan
2019. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg olyan szinten túlspilázod ezt az egészet, hogy az már vicces, ő meg a hátad mögött röhög rajtad, hogy ennyire be tudott téged hülyíteni. :D
2019. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Hol gyűjtöget, lehet küldenék neki egy kis pénzt, ha jó a sztorija :P
2019. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Legyen igazatok, komolyan! :) Sajnos eléggé aggódós fajta vagyok, és tényleg nem akarom, hogy valami történjen vele.
2019. okt. 24. 16:40
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is gyűjtöttem anno, már nem tudom kivel akartam élni 😀😀😀😀
2019. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!