Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan akadályozzam meg az...

Hogyan akadályozzam meg az unokatesómat, hogy hülyeséget csináljon?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm 15 éves, és mostanában eléggé hülye gondolatai vannak. Félek, hogy valami hülyeséget csinál, amivel elszúrja az egész életét.

Azt kell tudni, hogy ő nagy Harry Potter rajongó és Voldemort a kedvence és most arra vár, hogy 16 évesen otthagyhassa az iskolát, Londonba költözzön és összejöjjön vele. (Él még egyáltalán, aki játszotta?)

Szerintem ez a világ legnagyobb hülyesége! Hiába mondom neki, hogy Voldemort nem is létező személy és még ha meg is találja a színészt, aki a filmben volt a Voldemort, az is valószínűleg szóba se fog állni vele, vagy ha igen, tök hülyének fogja nézni. Ezért akarja otthagyni az iskolát?

Többször is mondtam a szüleinek, hogy beszéljenek vele, de mindig azt válaszolták, hogy ez csak egy korszak, majd kinövi, de én ebben nem hiszek, mert egy ideje már gyűjt az utazásra és most az interneten is elkezdett kéregetni, hogy februárra biztosan összegyűljön rá a pénz. Félek, hogy a végén tényleg elszökik Londonba, és aztán ki tudja, mi történik vele. Mit csináljak, hogy megjöjjön a jobbik esze?



2019. okt. 24. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok, pontosítok: szülöi engedély nélkül nem utazhat külföldre!
2019. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez ilyen általános tinihülyeség? :D Nekem ugyan nem volt ilyenem, de örülök, hogy írtátok, hogy néhányan játszottatok ilyet. Köszönöm szépen mindenkinek, megnyugodtam.
2019. okt. 24. 20:27
 13/13 anonim válasza:
Én is Harry Potter rajongó vagyok, és nem tudom miért, de szerelmes vagyok Voldemortba, ne kérdezzétek én sem értem, viszont nem akarok Londonba költözni.Én épp az ablakon néztem hogy felbukkan-e de nem volt szerencsém. Az unokatesódnak mondd hogy "majd eljön érted a amikor itt az ideje"! Amúgy meg semmi esékye sincs, én nyerem el Voldemort (nemlétező) szívét!
2020. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!