Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is gáz, ha egy...

Szerintetek is gáz, ha egy felnőtt (25N) saját készítésű képeket ad ajándékba?

Figyelt kérdés

Kis korom óta festek és rajzolok, így általában mindenkinek azt adtam karácsonyra (kivéve tesóm, ő tuti nem örülne ilyennek)

Ha rákérdezek azt mondják, hogy fessek valamit, de nem tudom mennyire gondolják komolyan. Tudják, hogy nincs valami nagy jövedelmem.


Párom gagyinak tartja, hogy rajzot adok ajándékként szerinte mindenkinek vegyek valamit.


2019. dec. 19. 16:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%
Én személy szerint örülék neki
2019. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy a tizedik karácsonykor már nem annyira örülnék neki, de inkább csak amiatt, hogy már nincs hová kitenni.

Alapesetben igen, örülnék neki, tetszene, hogy egyedi dolgot adsz, és ha annyit keresnél a képeiddel, mint Szász Endre, akkor se várnám el, hogy költs rám karácsony címén, ha magad is meg tudod oldani.


A párod hozzáállása viszont elszomorító... Gondolod, hogy ővele majd egy életen át boldogságban, szeretetben fogtok élni?


Szerintem egyébként is a karácsonynak (születésnapnak, névnapnak) nem az ajándékozásról és a pénzköltésről kéne szólnia, de saját rokonságunkban is feleségemmel kettesben maradtunk ezzel a véleményünkkel. :-(((

2019. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
45%

Nem gaz!

Nalunk nincs is ajandek vasarlas mar. Egymas tarsasagat es eteleit, sutijeit elvezzuk. Ha vslakibska sajatkeszitesu aprosaggsl kedveskedik pl mezeskalacs, bejgli...en minden evben tudok ennek orulni. Kepnek plane, arckepnek stb. kulonosen. Megha ugyanazt az embert ugyanolyan beallitasban is festened akkor is az oregedes folyamata nagyon erdekes lenne :')

2019. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%

"Vidd már innen az ócska képeidet" ...

...mondták az idióta kortársai -annak idején- Rembrandtnak is.

2019. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem gáz, ha azoknak adod, akik értékelik illetve kérték.

Én egyszer készítettem egy lovas képet a legjobb barátnőmnek, szerintem elég jól sikerült, neki is nagyon tetszett. Imádja a lovakat, azóta is ki van nála téve. Szeretek rajzolni és mások szerint is szépen rajzolok, de nekem ehhez ihlet kell és sok idő, ezért másnak még nem adtam ilyen ajándékot. Egy szép képnek én is örülnék, főleg, ha olyan valaki készítette és adja nekem, akit szeretek.

2019. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
94%

ha palcika embereket rajzolsz az gaz :D

Ha pl muveszi kepek rendesen bekeretezve akkor nem baj, ha olyannak adod aki ertekeli.

Nem mindenki van oda a kepekert.

2019. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
94%
férjem fotós, de ez még a kezdeteknél volt észre sem vettem, hogy lefotzott ,(amúgy gyűlölöm) bekeretezve kaptam ajándékba :))az egyik legjobb ajándék volt
2019. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Milyen minősègűek és stílusúak a rajzaid?

Hogyan mondjàk hogy "fessèl valamit" és milyen rokonokról van szó?

Ha sok előző ünnepen adtàl képet ès ezt őszinte öröm követte akkor tedd ezt idén is.

Ha a "pàrod" ezt gagyinak tartja akkor a helyedben elgondolkoznék azon hogy mennyire illünk össze.

Ha a pàrod nem tartja gagyinak, csak próbál a rokonok nevében szót emelni akkor az utàn leàllnèk a kézzel készített ajàndékok gyàrtàsàval.


Szerintem nem gáz képet adni ajàndèkba, bàr èn szemèly szerint nem kedvelem az ilyesmit és nem is tudnàm hova kitenni.

2019. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Csak akkor jó, ha előre kiválaszthatják, melyiket kérik, és valóban művésziek a képek.
2019. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!