Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni olyan rokonnal...

Mit lehet tenni olyan rokonnal, aki gyakran ideküldi a lejárt édességet, vagy innivalót?

Figyelt kérdés

Mennyire bántó az, ha szólnék neki (nem igazán beszélünk, alkalmakkor írunk), hogy ne küldje többet, mert a gyerekeknek nem adok lejártat.

Az ő gyerekeinek ő nem adja oda, meg spajzolja sokáig és ide Mindig! akkor jut amikor már lejárt. Tleg nem kell, kuka. De megalázó már, hogy minek néz minket.


2019. dec. 28. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van ilyen rokonom. A 3 gyereke után a szakadt cipőket, félig törött jatékokat hozza nekünk. Ezáltal úgy gondolja le vannak tudva az én gyerekeim. (Mi sosem használt dolgot adtunk az ö gyerekeinek) Engem nem érdekel, nem szólok nekik csak szó nélkül kidobom, amiket hoznak. Ezt tanácsolom neked is. Ha szólsz te leszel a hálátlan.
2019. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ő pont lesz*rja, hogy mit csinálsz az általa küldött édességekkel. Szimplán sajnálja kidobni, ezért adja oda neked így eldicsekedhet azzal, hogy milyen nagy lelkű és nem pocsékol.
2019. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
add vissza neki amit adott pár hónappal később
2019. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem én, igazatok van. De annyira megalázó. Nem is vagyunk rászorulva, de azért el kell játszania hogy küldött valamit.. Épp ezért kellene helyretenni, hogy tartsa meg, vagy adja másnak.
2019. dec. 28. 22:12
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg lehet vissza kellene küldenem alkalmakra 😆


De én nem tudom megtenni sem vele, sem mással, hogy akár karácsonyra, akár szülinapra küldjek - főleg a kis gyerekeknek - lejárt édességeket. Nem egyet! Mind lejárt, mindig..

2019. dec. 28. 22:14
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is küldd vissza. Ha szerencséd van, már elsőre észreveszi magát. Amúgy közeli rokon?
2019. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Pont mint itt, egy rokon mindig az elozo ajandekot amit mi adunk adja vissza nekunk egy ev mulva.
2019. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Én visszaadtam neki még aznap, hogy

"- drága néne! Ezek már rég lejártak! Miért nem dobja ki ha már lejárt?"


Persze a szitu mindig az volt, hogy "Ja, de hisz észre sem vettem, hogy rég lejárt, de azért még jó az.. A csokinak amúgy sincs csak "vásárlási lejárata" ( ami részben igaz is)

Majd jön a sértődés.

Most ott tartunk, hogy a sokszor még aznap visszaadott dolgokat nem fogadta el, így előtte kidobtam, és sértődés lett belőle. Nem zavar. Legalább már nem kapok semmit.

2019. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Közeli rokon.


S kidobtam már megint mérgemben a nasikat. Felháborító számomra nagyon. Úgy beolvasnék, csak akkor ahogy írta is valaki, én leszek akit mindenki hibáztat majd, mert jajj hát hogy mer szólni annak aki küldi ezeket. Meg hát jók még azok sokáig, attól hogy le van járva, stb szöveg. Nekem nem. Amikor egy csoki már nem csoki színű, vagy egy gumicukor csomag tartalmát csak késsel lehet felvágni, az már nem jó. Hiába csak 2-3 hónapja járt le.

2019. dec. 28. 22:25
 10/14 A kérdező kommentje:

Látom érkezett valaki aki lepontoz. Én felhúztam minden válaszolót pontozásban.

De ezzel a kérdéssel pedig felhúztam valakit, aki lepontoz. Nyilván ő is lejártat osztogat gyerekeknek. Szégyellje magát!

2019. dec. 28. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!