Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Olyan aki egyetlen autós a...

Olyan aki egyetlen autós a családban az hogy bírja?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan szerencsétlen helyzetben vagyok hogy a családban és a feleségem családjában is csak nekem van autóm így boldog boldogtalan velem fuvaroztat. Sajnos kifogásokat sem tudok gyártani, mert pl. a feleségemet hívja az anyósom délután 5kor hogy ráérek-e, ő meg rávágja hogy persze. Vigyem el fodrászhoz, meg ha úgy is ráérek akkor hozzam haza. Simán eltudna menni, csak buszozni kéne... De ma történt hogy vidékről hoztam haza a rokonokat és elkezdtek nyaggatni hogy vigyem el oda, ott várjuk meg, vagy vigyük át ide.
2020. jan. 1. 18:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Kerékpár, tömeg közi. Nem fuvarozunk senkit. Más is tud tömegközizni.
2020. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Párom szüleivel vagyok így. Apja kitalálta, hogy lesz rendezvény, amire 5en mennének zenélnek fejenként 40e forint egy éjjel. 1000 évben egyszer kap ilyen lehetőséget csak vigyem el őket adnak 20e Ftot, 280kmért mert éjjelre vigyem fel őket pestre reggel meg menjek értük, hogy részegek. Mondtam, hogy ez minimum 70e lesz, mert a taxi is ennyiért megy Pestre. Aztán múlt héten jöttek hétvégén, hogy jó lenne, ha kimennék értük. Reggel megittam két sört a párom elött, és mondtam neki, hogy a szüleid egészségére iszom, hogy idetaláljanak. És idetaláltak. Az más kérdés, hogy nem örültem nekik.
2020. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem egyes emberek miért akarnak másokra ráakaszkodni.

Nekem egyértelmű, hogy ahova csak lehet busszal megyek. A legvégső eset mikor megkérem a lányomat, hogy vigyen már el kocsival és természetesen azt ki is fizetem.

52F

2020. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Csak 13as sokan ezt nem így kezelik. A párom szülei veled egyidősek, de már a munkához is öregnek érzik magukat!
2020. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Huuu átérzem,


Zenével bírom, vannak jó kis orosz disco zenéim vagy amíg várok rá olvasok.


De van egy lap, a " oh, ma már ittam alkoholt " kártya.

2020. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49%

12-es 15#os azok szuper tanacsok. Nem ismetlem meg. Nekem még ez lenne az otletem:

Mostantól, ha nem is tudsz nemet mondani, attól kezdve, hogy beulnek es elindultok. Pofazzal. Lehetoleg nagyin unalmas oket nem.erdeklo temarol. Kezdj el reszletesen meselni egy filmet, de annyira reszletesen, hogy halal unalmas legyen. Cspongj ossze vissza es folyamatosan kerdezz.bele, hogy erted, vagod, koveted es hasonlo idegesito megjegyzesek. Par alkalom utan inkabb busszal fog menni:-). Vagy a szex temat hozd fol. Hogy nekik heti hanyszor megy mèg, mert hat nalatok vannak prpblemak...na es ez garantaltan visszajut a feleseged fulebe es tobbszor nem.fig ajanlani teged senkinek:-D.

Az orosz diszkozenet en birom de az a lenyeg miindegy mit de nagyon hangosan hallgasd azzal ki lehet kesziteni az utasokat.

2020. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%

Hát mondj nemet.

Ha a feleséged szerint annyira ráérsz, mond neki, ha ő elvállalta a nevedben, akkor vigye őket ő. Ja, hogy ő nem tudja? Így jártak.

Vagy mond nekik, hogy oké, néha napján elviszed őket csak úgy, de pár ezerrel szálljanak bele az üzemanyagba. Ha nem akarsz arra menni kocsival, amerre ők akarnak, szerintem ez a minimum, hogy akkor belefizetnek.

De hosszabb távon jobban jársz, ha nemet mondasz, ha nem akarod meg nem érsz rá.

2020. jan. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%

a taxis árat kér

kérd el te is a benzinpénzt és a állás díját :D

2020. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Meló után gyorsan beversz egy sört :D viccen kívül: ne hagyd se a feleségednek, se a rokonaidnak, hogy ugráltassanak, nem vagy köteles senkit fodrászhoz vagy tudomisénhova szállítani, mert neked van autód. Vegyenek maguknak. Mindig elcsodálkozom, hogy meddig elér az emberi pofátlanság, az ilyeneket erélyesen le kell állítani, mert csak abból tanulnak...
2020. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokan írják a benzinpénzt. De ez nem a pénzről szól. Nem hiányzik az a pénz, nem is összeg, pár száz vagy pár ezer forint. Az idő sok. Ne csináljon nekem más programot.
2020. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!