Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Olyan aki egyetlen autós a...

Olyan aki egyetlen autós a családban az hogy bírja?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan szerencsétlen helyzetben vagyok hogy a családban és a feleségem családjában is csak nekem van autóm így boldog boldogtalan velem fuvaroztat. Sajnos kifogásokat sem tudok gyártani, mert pl. a feleségemet hívja az anyósom délután 5kor hogy ráérek-e, ő meg rávágja hogy persze. Vigyem el fodrászhoz, meg ha úgy is ráérek akkor hozzam haza. Simán eltudna menni, csak buszozni kéne... De ma történt hogy vidékről hoztam haza a rokonokat és elkezdtek nyaggatni hogy vigyem el oda, ott várjuk meg, vagy vigyük át ide.
2020. jan. 1. 18:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
20-as: akik írják, azok szerint sem feltétlen a pénz a gond (habár ha messzebb meg gyakran kell fuvarozni valakiket, akkor azért nem mindegy), hanem az a lényeg, hogy ha nem ingyen van a fuvar, akkor nem akaszkodik mindenki a kérdezöre!
2020. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged rettenetesen pofátlan. Soha nem jutna eszembe elvállalni ilyesmit más helyett. Pláne a saját házastársam helyett.

Nekünk nincs autónk, mert így spórolunk, plusz nekem már volt és utáltam, soha többet nem akarok. De ez NEM azt jelenti, hogy vitetjük magunkat bárhova. Tömegközlekedés van, amit én kifejezetten szeretek, élvezek. Ha meg autó, akkor ÉN MONDOM, hogy természetesen felezzük a benzinpénzt, és aztán NEM VÁROM MEG, hogy külön kérjék, hanem kiszámolom a kilométert és megkérem azt, akié az autó, hogy mondja meg, mennyi legyen a felezett pénz. Benzinpénz plusz amortizáció. Vagy simán csak tankolok nekik egyet. Ha már olyan kedvesek, hogy elvisznek. Ez a minimum. Sajnálom, hogy ez egy harc neked, de tényleg úgy van, ahogy a többiek mondják. A piócáknak nemet kell mondani. Vegyenek maguknak autót és tartsák fenn maguknak meg vezessék. Vagy hívjanak taxit. Én is szoktam.

2020. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem egyszerűbb!


“Bocsi de MÁS dolgom van! “

és ennyivel le is zárod a beszélgetést. Ne legyél már ilyen birka!

2020. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen velem is tortent mikor autot vettem. Anyam mindig vitette magat velem meg elvitte az automat valahova mikor nem voltam otthon. Megmondtam neki hogy nem viheti tobbet az automat es nem fogom furikazni. Nem orult neki de belenyugodott.


Most kulfoldon elek a felesegemmel es az o szulei is itt elnek. Szerencsere itt mindenkinek van sajat autoja de ha ugy alakul akkor kisegitjuk egymast.

Pl elhoznak nekunk valamit ami a mi autonkba nem fer be.

2020. jan. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!