Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek? A ferjem csaladja...

Mit tegyek? A ferjem csaladja evek ota nem akar elfogadni engem.

Figyelt kérdés
Mar ott tartunk, mivel a ferjem kiall mellettem, hogy se csaladi kajara nem jarunk ossze a ferjem tesojanak a csaladjaval se kommunikacio nincs koztunk 1,5 eve. Ott kezdodott a problema, hogy ok nagson flegman viselkedtek velem, tobbszor megsertettek es ez miatt veszekedtunk a ferjemmel is. A ferjem nekem adott igazat es ez nem tetszett a tesojaeknak. Az a baj, hogy raadasul meg szomszedok is vagyunk veluk es akarva akaratlanul osszefutok veluk es latom a fintorgos, flegma nezesuket. Annyira magam alatt vagyok es rosszul erzem magam ez miatt, mert opyan mintha en miattam ment volna szet ez a csalad. A ferjem előző barátnőt se kedveltek, egyiket se. Mit tehetek?

2020. ápr. 3. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

Olyan fárasztó ezeket a folyton ismétlődő kérdéseket olvasni. És ne mondjátok, hogyha ez a véleményem, akkor nem kell elolvasni, mert ha nem olvasom el, akkor nem tudom mi a kérdező görcse.


"..., mert opyan mintha en miattam ment volna szet ez a csalad."


Igen, te miattad ment szét a család, mert ha azelőtt nem voltak egymással gondjaik, akkor a te családba kerüléseddel keletkeztek.


Ezzel most nem azt mondom, hogy te vagy mindennek az oka, de nyilván láthattad és tapasztalhattad, hogy milyenek és hogy állnak hozzád, mégis beházasodtál közéjük és melléjük költöztél. Akkor most mit lehet erre mondani?

Két dolgot tehetsz!

Az egyik, hogy újonnan bekerültként alkalmazkodsz és idomulsz, a másik, hogy elköltöztök és a férjed tartja csak velük a kapcsolatot, te meg nem.

2020. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Ne emészd magadat emiatt! Megérnek annyit ezek az emberek, hogy rosszul érezd magadat!? Persze, hogy nem! Valószínűleg bármit is teszel, nem fognak megkedvelni és elfogadni. Ne vádold magadat! Legjobb, ha nem foglalkozol velük és csak azért is jókedvű leszel! Kezdd el ezt gyakorolni!
2020. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Na, nyugi, nem vagy az 1. es az utolso sem ezzel a problemaval. Vigasztaljon a tudat, h a te latvanyod meg oket idegesiti. Koltoznek mihamarabb.
2020. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha ők nem is akarnak veled kedvesek lenni, akkor semmi okod magad ostorozni ezért.

Nem te vagy a hibás, ők nem képesek elfogadni, hogy nem ők élik a párod életét.

Tipikusan azok az emberek, akik a saját érzéseiket teszik előtérbe és nem azt nézik, hogy ti boldogok vagytok e együtt.

Én biztos nem is törődnék velük.

A férjed kiáll melletted, ez azt jelenti hogy szeret téged.

Ti már egy család vagytok, ő téged választott te pedig őt.

Semmi több nem kell.

Ha nem képesek elfogadni, hogy a férjed felnőtt ember és saját élete van, te ne is akard ezt helyrehozni.

Úgy se fognak rá vevők lenni.

Éljetek együtt boldogan. Ez a lényeg!

2020. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Szard le!
2020. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Azért engem érdekelne a másik vonal is, hogy a kérdezőt miért nem tudják elfogadni. Véleményt nem fogok alkotni és pátyolgatni sem a lelkedet, hisz a másik fél álláspontját nem ismerem. Egy leírás alapján meg nem tudom kinek van igaza, de őszintén nem is érdekel... Ezek az abszolút felesleges, önsajnáltató kérdések.
2020. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Miért flegmák? Különbnek tartják magukat nálad?

Ha igen, miért? Te mitől vagy kevesebb?

2020. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

De valahogy csak elkezdődött ez az egész!? Mi volt az oka? Mindennek van oka, így ennek is.


Mégis milyen választ adhatnánk? Költözzetek minél messzebb.

2020. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
A férjed kiáll melletted, nem értem a problémát. Örülj neki, hogy nem kell ezekkel az emberekkel jópofiznod és közös összejövetelekre járnod, a nézéseikre meg tegyél magasról, nehogy már ezek befolyásolják az életminőséged..
2020. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Írta a Kérdező, hogy a férje korábbi barátnőit se fogadták el soha és mindegyikkel így bántak, akkor miért kérdezgetitek hogy hogy kezdődött? Tipikusan az a család, akinek soha senki sem jó, csak az lenne megfelelő feleség a pasinak, akit ők raknak mellé gondolom...


TE nem tudsz semmit sem csinálni, max normálisan viselkedni velük ha mégis interakcióba lépsz velük, így nem mondhatnak semmit sem rád.

2020. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!