Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy reagálnál, ha az anyukád...

Hogy reagálnál, ha az anyukád az utolsó pénzét kölcsön adná a testvérednek, és emiatt nem futná neki 3 szelet tortára és a szülinapi ebédedre, amit korábban ő ajánlott fel?

Figyelt kérdés

Te direkt csak 3 szelet tortát kértél, hogy ne legyen drága, és kb 3000 ftnyi ebédet.


Tesónak nem létszükséglet, de mindig kéreget ahelyett, hogy a saját pénzét szabadítaná fel(drága tárgyak).


Azt mondja halasszuk el a szülinapom amíg a testvérem vissza tudja adni a pénzt.(párnap, egy két hét, max egy hónap)


A tesónak negyedmilliós telefonja van, (amit tőled kapott), 150 ezres matraca, 120 ezres mikroszkópja(nem kell a munkájához), millió méregdrágra ruhája, amit tőled kapott, meg párat a szüleitektől és bezsákolva állnak.


Azt hiszem ez volt az utolsó csepp, minden szeretetem megszűnt feléjük.


Nyilván ki tudom fizetni a saját dolgaimat.



2020. aug. 12. 07:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk a tesód helyett inkább anyukádnak kéne adni ruhákat és a támogatást...
2020. aug. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Anya rendesen keres, 250 körül.
2020. aug. 12. 07:33
 3/39 anonim ***** válasza:
44%

Hát, ha aközött kell választani, hogy kölcsön adjak e az egyik gyerekemnek, vagy tortát vegyek a másiknak, nyilvánvaló, hogy az elsőt választanám. Biztos vagyok benne, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Ha meg arra van pénzem, hogy negyedmillas telefont vegyek a tesómnak, akkor nem anyámtól varom el a tortát meg az ebedet, hanem én hívom meg.

2020. aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
29%
Próbálj meg túllépni rajta és a saját életedre koncentrálj tudatos figyelemmel, akkor egy idő után már csak mosolyogni fogsz rajta. Most még fáj, pár hét/pár hónap és túl fogsz lendülni. De ne engedd, hogy a keserűség megmaradjon benned. Kitartás.
2020. aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
3 Te olyan vagy mint egy tulok. A 3 szelet torta csak gesztus, jelzés értékű, hogy ő is van a világon, de hát egy üres lelkű embernek mit ért meg ebből? semmit..
2020. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
16%

5!


Üdvözlöm édesanyádat.

Ha nincs pénzem, 3 szelet tortát se tudok venni, max rajzolok neki jelzés értékűen. Tényleg ekkora problémát kell csinalni abbol, hogy oda adta az utolso fillérjét a masik gyerekenek? Neked van gyereked?

2020. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%

egyetértek, ötös


a torta - jelen esetben - egy gesztus. a szeretet kifejezése. de anyának - jelen esetben - a másik gyereke fontosabb

2020. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%
Épp csak a lényeg maradt ki. _Miért_ kellett a tesónak most hirtelen annyi pénz, hogy anyukátok legatyásodjon?
2020. aug. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
78%

Én tutit kiakadnék, főleg hogy a tesódnak nem létszükséglet hanem csak kéreget.


Egyébként a tesód mit csinál?

2020. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
81%

6 Igen van szám szerint 3. Ismerem azt amiről a kérdező beszél, és lesülne a bőr a képemről, ha 3 gyerek közül csak 1-et tolnék. És igen volt nálunk is olyan év, hogy egyiknek sem, és senkinek nem volt születésnapja megtartva. Volt ilyen év.

De annak sincs bőr a képén, aki mindezt tudja és kapja az apanázst, de eszébe nem jut a másik testvére. Annak is.

2020. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!