Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagy bunkóság az, ha valaki...

Nagy bunkóság az, ha valaki nem igazolja vissza Facebookon a rokonait, vagy be sem jelöli őket?

Figyelt kérdés

Nekem olyan rokonságom van, hogy minden lehető dologba belekötnek, bár ezzel nem hinném, hogy egyedül vagyok. Eddig is sokan voltak fennt kedves őseim közül a Facebookon, de mivel most szinte nem is látjuk egymást, egyre többen beregisztrálnak, hogy tudjuk tartani a kapcsolatot.

Mikor családi ebéd volt, eddig állandóan szóba került, hogy ki mit rakott ki. Volt, hogy az volt az asztali téma, mennyire nem lánynak való dolgok érdekelnek, a nővéremnek a profilképe ezért/azért nem jó, és még sorolni lehetne. Néha úgy érzem hogy egyszerűbb lenne törölni a rokonokat, a konfliktusok elkerülése miatt.



2021. jan. 12. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Igen az.Én például szóba se állnék többet azzal,aki nem akar a facebookon is ismerősöm lenni. XD Ez csak vicc lett volna.Igazából megpróbálnám nekik elmagyarázni,ha még nem lettek annyira kockák,hogy a facebook egy lósz.rt sem számít,és nehogy már azon akadjanak ki,hogy ők nem az ismerőseim.A lényeg az,hogy ismerjük egymást és kész.
2021. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Anyám nekem is tiltva van facen. Amúgy napi szinten találkozok vele.

Régimódi, tudom, hogy mindenbe belekötne amit kirakok.

30F

2021. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem az. Én sem jelölgetem be az összes rokonomat, mert némelyik szeret mindenki magánéletében vájkálni. Azt meg nem tűröm.
2021. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem bunkóság, nekem mondjuk van egy külön Facebookon amiről minden rokont letiltottam (Ergo nem tudnak róla), a másikon meg elfogadtam mindet, mindenki boldog és nem pofáznak bele mit osztok meg stb.
2021. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Rokonsága válogatja. Én sem veszek fel családtagokat az ismerőseim közé, élőben sem tartjuk a kapcsolatot, mégis minek játszanánk az agyunkat a Facebookon? Mindannyian tisztában vagyunk azzal, hogy nem érdekeljük egymást, és jól is van ez így.
2021. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem, különben is a Facebook ismerősöknek van. Ők pedig rokonok, nem ismik.
2021. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%
Aki tudja kezelni a Fb-t, az visszajelölheti. Aki hülye hozzá, az inkább ne.
2021. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!