Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám tegnap megbolondult...

Az apám tegnap megbolondult facebookon (! ) es oltari nagy bunkosagokat irt nekem elozmenyek nelkul. Mire veljem ezt?

Figyelt kérdés

Evek ota egy rossz hazassagban el, imadja a mostohagyerekeit. a nagymamammal tegnap delutan osszevesztek azon, hogy apa nem torodik eleget az erzelmeimmel es nem hiv fel soha telefonon(kulon elunk suli miatt). En ezt nem kertem a mamamtol, nem is tudtam rola csak utolag. Utana estefele irt nekem facen, ami nagyon gaz szerintem. Ilyeneket kuldott: "holnaptol nem finanszirozlak, utallak, senkirhazi! csak nekem lehet ilyen semmirekello lanyom. Miattad veszekszem az anyammal!"

ma felhivott, nem ertette mi bajom van es meg o haragudott ram. Alapbol sem jo a viszonyunk de en egesz ejjel sirtam es nem tudom mire velni ezt. Rakerdeztem, azt mondta szar napja volt tegnap. Megteheti ezt velem? 21 eves no vagyok


2015. febr. 18. 22:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ami az uzenetbol lemaradt: "holnaptol ne keress nem erdekel mibol tartod el magad"
2015. febr. 18. 22:05
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

"Megteheti ezt velem?"

Persze, hogy megteheti... csak nem etikus. Egy bunkó paraszt az apád. :(

2015. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

vagy trollkodtak a faterod facebookján keresztül...


ha valakinek azt mondom hogy ne is keressen akkor azt az embert én sem fogom felhívni.

2015. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, valószínűleg nem ő küldte azokat az üzeneteket. Szerinted miért nem értette mi bajod van?
2015. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
O kuldte, nem ertette mi bajom van ezzel az egesszel, csak szr napja volt. Ennyi
2015. febr. 18. 22:20
 6/15 Oligocén válasza:
12%
Bocsáss meg neki. Nem kell jóban lennetek, de nehogy úgy járj mint egy nagyon közeli..ismerősöm. Azt mondta az apjának, hogy soha sem fog megbocsájtani. az apja 2 nap múlva balesetben halt meg azzal a tudattal, hogy a lányával igy vált el.A lányt is eléggé gyötri a tudat.
2015. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Egy cipőben járunk, fél éve nem élek otthon, de még csak egy országban sem vagyunk. Mégis kétnaponta kapok ilyen és ehhez hasonló üzeneteket. Hozzászoktam, neked is edződni kell még ehhez.
2015. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

Rossz napja volt biztos és rajtad töltötte ki!

Persze, hogy bocsáss meg neki :) A saját szüleinkre nem szabad haragudni! Ne ezekre a rossz pillanatokra gondolj, hanem, hogy mennyit segít és támogat.

És örülj, hogy van neked!

2015. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Ő is elmondta, hogy szar napja volt.

Biztos, hogy nagyon szeret téged, és az is, hogy nem akart bántani. Nyeld le ezt a "békát", és próbálj túllépni rajta, akár úgy, hogy megírod neki, hogy ez neked nagyon fáj. És ha eddig támogatott, akkor továbbra is fog, de szerintem egy bocsi ajándékot biztos szeretne adni neked, mert tuti lelkiismeret furdalása van. :-) Ezt használd ki. :-)

Gondolom, hogy keveset beszéltek, de szerintem már elég nagy vagy, hogy te is keresd őt, ne csak tőle várd, azt amit te sem teszel meg.

2015. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hogy a válaszolók milyen családban nőttek fel, de nekem akármilyen szar napom van, soha nem beszélek így a gyerekemmel. Ez durva bántás, szerintem nem lehet annyival elintézni, hogy bocs, rossz napom volt.
2015. febr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!