Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi az oka, hogyan kezelnéd,...

Mi az oka, hogyan kezelnéd, volt-e már veled, hogy a családod nem hitt neked?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát.

Megerőszakoltak, de mikor elmondtam a testvéremnek, azonnal kiosztott, nem kicsit, hogy mekkora egy kamugép vagyok, és hogy aki ilyesmivel poénkodik az nemtudommár minek nevezett vagy mire utalt.

De ez csak egy példa.

Az életem 60%-a számukra lehetetlen, vagy beképzelem, vagy meg sem történt.



2021. szept. 28. 20:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%
bocsánat, *nem tudom, hogy ez ugyanaz az ember aki itt nyomatja a hülyeséget a megerőszakolásról
2021. szept. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
3%
Aki nem kér ezután segítséget az így járt. Nem 20 év után kell sírni.
2021. szept. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
87%
Sokszor nem hittek nekem kis aprósáogkban sem... már nem érdekel. Azt érték el vele, hogy ne is mondjak nekik semmit magamról.
2021. szept. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%

Velem volt egy ilyen eset. Elmondtam én is, mi történt. Bár a szemembe nem mondták meg, de sem a szüleim sem a testvéreim nem hittek nekem - csak később, az egyik testvérem mondta el (bizonyítékot szerettek volna). Egyszerűen annyira jó embernek gondolják a másik felet, hogy nem tudják elképzelni róla, hogy ilyet tegyen.

Engem a mai napig megvisel, de ugyanúgy szeretem őket.

2021. szept. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
80%

Azért egy próbálkozást megérne,nem gondolod?

Mégiscsak több esély lenne ,hogy változik valami, minthogy csak vársz, hátha valaki a családból egy reggel úgy kel fel,hogy mától érdeklődni fog irántad.

Egyébként mennyi idős vagy te és a családtagjaid?

Egy háztartásban éltek?

Mit szoktatok közösen csinálni vagy mikor lenne időtök, lehetőségetek időt eltölteni egymás társaságában?

13as vagyok

2021. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
91%
"Aki nem kér ezután segítséget az így járt. Nem 20 év után kell sírni." Az ilyen áldozathibáztatókból vajon mennyi erőszaktevő, bántalmazó maga is?
2021. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!