Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kellemetlenül kellene éreznem...

Kellemetlenül kellene éreznem magam azért ami a testvéremék esküvőjén történt?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok a nővérem esküvője volt két hete és a férje családjából volt ott egy lány. Sokat beszélgettünk egész este meg táncoltunk,iszogattunk stb. Már a vége felé ahogy kiültünk egy asztalhoz az ölembe ült és csókolóztunk de semmi más nem volt viszont meglátta az anyukája és teljesen kiakadt hogy én mit képzelek mit csinálok a 16 éves lányával. Nem is tudtam hány éves kezdjük ott. Ahogy az a lány ivott kinézetem belőle hogy felnőtt önálló személyiség már akinek nem kell anyuci meg apuci felügyelete. Nem akartam leitatni meg semmi de bejött nekem és én is neki. Ivott ő magától is. Kicsit részeg volt már a vége felé de ez szerintem még bőven belefért. Most ki van rám akadva a tesóm is meg a párja is meg az egész családja hogy az "ártatlan kislánnyal" mit csináltam. Hát semmit. Jól éreztük magunkat ennyi. Elcsattant egy pár csók de nem folytatom vele nyilván mert túl fiatal meg nem akarok balhét belőle. Olyan nagy baj ez?Jogosan vannak felháborodva?
2021. okt. 12. 11:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a kérdező nem csinált rosszat. Nem megerőszakolta a lányt.

A lány anyja meg most látta meg élő egyenes adásban hogy az ő ici pici kislánya már nem olyan kicsi. Egy kamasz aki iszok és csókolózik. Ezért nem te vagy a hibás.

2021. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
91%

Nem értem az anya kiakadását. 16 éves a lány, nem 12. Mit kell így felfújni ezt a dolgot?

Kérdező, te nem vagy hibás.

2021. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
83%

Nekem sem férnek bele, hogy úgy smároljak, vagy lányként a másik ölébe üljek, hogy még csak azt se tudom, hogy hány éves.

Bár az anyuka helyében először a kislánnyal beszélgetnék el, hogy vadidegenek ölébe ül és csak bárkivel smárolgat ennyi idő után?

2021. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%
Anyukaként én nem a fiúra lennék mérges, hanem magamra és a lányomra, hogy ennyit ért a nevelésem.
2021. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk ez a szemérmetlenség egy 26 éves nőtől is gáz egy esküvőn. Mondom úgy, hogy elég szabados a szexuális életem, de egy esküvőn részegen a sarokban egy akkor először látott pasi ölében ülni és smárolni nagyon nem odavaló. Nem kocsmában, meg discoban voltatok. Totál magatokra irányítottátok a figyelmet az ifjú pár helyett, gondolom az egész rokonság többet fog erről beszélni, mint a lagziról.

22 évesen neked lehetett volna annyi eszed, hogy visszafogod a felnőttet játszani próbáló kamaszlányt.

Persze a szülőknek sem jogos az ekkora műfelháborodás. Ha normális nevelést kapott volna, nem részegedik le és hagyja magát 16 évesen taperoltatni. És ha valaki megerőszakolja?

Hihetetlen a mai fiatalság. És a szülők se semmik. 35/N

2021. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
23%
Azt talán lehet mondani, hogy a viselkedés nem volt komilfó (megfelelő, helyénvaló).
2021. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
9%

“nem folytatom vele nyilván mert túl fiatal”

Na most akkor hogy is van ez a “nem 16 évesnek néztem” dolog?

2021. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
96%

Úgy, hogy miután megtudta korát erre a döntésre jutott.

Értelmező olvasás!

2021. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
33%
Ez a lány hülyesége volt. Egy férfi miérg ne ismerkedhetne egy esküvőn? Az a lány hibája ha annyi van esze 16 évesen és rámászik a srácra.
2021. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo en mondom..itt az utcaba is a 8.os kislanyok..14evesen ugy neznek ki..mint mikor en voltam kb 18.. ha nem tudnam 2 szomszed csajrol h 14..azt hinnem 18..


Orulet h milyen koravenek a csajok amugy. Ugy sminkel most meg oltozik h en 25 evesen nezem h jobb a tusvonala mint az enyem!! Aztan egy 10essel fiatalabb. Es en is fiatal vagyok.

2021. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!