Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kellemetlenül kellene éreznem...

Kellemetlenül kellene éreznem magam azért ami a testvéremék esküvőjén történt?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok a nővérem esküvője volt két hete és a férje családjából volt ott egy lány. Sokat beszélgettünk egész este meg táncoltunk,iszogattunk stb. Már a vége felé ahogy kiültünk egy asztalhoz az ölembe ült és csókolóztunk de semmi más nem volt viszont meglátta az anyukája és teljesen kiakadt hogy én mit képzelek mit csinálok a 16 éves lányával. Nem is tudtam hány éves kezdjük ott. Ahogy az a lány ivott kinézetem belőle hogy felnőtt önálló személyiség már akinek nem kell anyuci meg apuci felügyelete. Nem akartam leitatni meg semmi de bejött nekem és én is neki. Ivott ő magától is. Kicsit részeg volt már a vége felé de ez szerintem még bőven belefért. Most ki van rám akadva a tesóm is meg a párja is meg az egész családja hogy az "ártatlan kislánnyal" mit csináltam. Hát semmit. Jól éreztük magunkat ennyi. Elcsattant egy pár csók de nem folytatom vele nyilván mert túl fiatal meg nem akarok balhét belőle. Olyan nagy baj ez?Jogosan vannak felháborodva?
2021. okt. 12. 11:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, tök mindegy hány éves, ez a dolog nem esküvőre való. Ahogy írták, ez nem disco, szóval igen, nagyon gáz.
2021. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
95%
Megkérdezhetted volna a kedves mamát, hogy a 16 éves lánya miért piál.
2021. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tartom gáz dolognak, ha ezzel nem zavartátok az ifjú pár boldogságát. A feleségemet is egy esküvőn ismertem meg. Csak egy csók csattant el köztünk az esküvőn és táncoltunk. Akkor voltam 19 éves a nejem meg 17 éves. Ennek 12 éve.
2021. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
44%
Ez tényleg nem esküvőre való. Már eleve illetlenség lerészegedni egy esküvőn. Lehet iszogatni, de mértékkel. Nekem is meglenne a véleményem.
2021. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
87%

"és egy idegen idős pali"


Remélem elolvastad, hogy a kérdező csak 22, nem 32 :D


Jól tetted kérdező :)

2021. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
89%

"Kiültünk egy asztalhoz.." Tehát nem a fő teremben csókolózgattak. A lány ivott magától, nem kellett noszogatni. Sok 16 éves jóval idősebbnek néz ki, mint amennyi. Az esküvői helyszínek általában több kisebb teremből is állnak, gondolom, valaki épp arra járt és elmondta a többieknek, mit csinál a kérdező és a 16 éves.

Nem téged kellene ez miatt csesztetni. Az anyja helyében én a lánnyal beszélgetnék el, hogy nem ülünk más ölébe, aki elvileg hót' idegen, és nem iszom magam le, hogy kontroll az nála 0.

Anyuci úgy csinál, mintha csak te lennél a "bűnös" (nem történt semmi különös), de azt elfelejtette, hogy kettőn állt a vásár.

2021. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, én azért tudtam a párom testvéréről, hogy még iskolás...
2021. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt jó ötlet, de az nem zavarta a lány anyját, hogy részeg csak, hogy csókolózott 16 évesen. 16 évesen szerintem normális, hogy csókolózik. Viszont tényleg nem oda való dolog ez.
2021. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
93%
#27 És ez, hogy a francba jön ide? A kérdező a menyasszony testvére, honnan kéne neki tudnia, hogy a testvérének a férjének a ki tudja milyen rokona hány éves
2021. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
14%
29, mert mondjuk a mi családunk beszélget, találkoztunk az esküvő előtt, ezért a testvéreim tudták, ki lesz a sógorom, sógornőm, stb? Bunkóknál persze ez nem szokás, ezért nem érted.
2021. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!