Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kellemetlenül kellene éreznem...

Kellemetlenül kellene éreznem magam azért ami a testvéremék esküvőjén történt?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok a nővérem esküvője volt két hete és a férje családjából volt ott egy lány. Sokat beszélgettünk egész este meg táncoltunk,iszogattunk stb. Már a vége felé ahogy kiültünk egy asztalhoz az ölembe ült és csókolóztunk de semmi más nem volt viszont meglátta az anyukája és teljesen kiakadt hogy én mit képzelek mit csinálok a 16 éves lányával. Nem is tudtam hány éves kezdjük ott. Ahogy az a lány ivott kinézetem belőle hogy felnőtt önálló személyiség már akinek nem kell anyuci meg apuci felügyelete. Nem akartam leitatni meg semmi de bejött nekem és én is neki. Ivott ő magától is. Kicsit részeg volt már a vége felé de ez szerintem még bőven belefért. Most ki van rám akadva a tesóm is meg a párja is meg az egész családja hogy az "ártatlan kislánnyal" mit csináltam. Hát semmit. Jól éreztük magunkat ennyi. Elcsattant egy pár csók de nem folytatom vele nyilván mert túl fiatal meg nem akarok balhét belőle. Olyan nagy baj ez?Jogosan vannak felháborodva?
2021. okt. 12. 11:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
85%

Azt se tudod milyen rokona a csaj a menyasszony férjének, lehet valami távoli rokon.


Szóval nagyon gyorsan takarodj le a magas lóról :)

2021. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem voltál hibás. Senkinek nincs a homlokára írva, hogy hány éves és ugye "hölgytől nem illik megkérdezni a korát".


Egy 16 éves kamaszra vigyázzanak a szülei, ne a másik család Bélája. Ráadásul nem is mindenki szeme előtt csináltátok, hanem félrevonultatok.


Akik itt szidják a srácot vagy álszentek vagy karót nyeltek. Szerencsére én ahány esküvőn voltam, ott a vendégek az ifjú párral EGYÜTT szórakoztak és nem nekik talsikoltak egész éjjel.

2021. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
27%

Nekem az verné ki a biztosítékot, hogy egy esküvőn az öledben van a csaj!


És ne mondd, hogy jaj, mit tehettél volna, mert férfi vagy, nem engeded, hogy rád üljön.


Nem vagyok álszent, én is csókolóztam 16 évesen 21-22 éves sráccal, de nyilvános helyen nem ültem az ölébe és ő sem hagyta volna.

2021. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
33%

"Akik itt szidják a srácot vagy álszentek vagy karót nyeltek."


Vagy csak vagy bennük némi illemtudás. Ez nem disco, hanem esküvő.

2021. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
71%
#34 Szóval az nem baj, ha az idősebb korosztály két feles meg két boroskóla után nekiáll dajdajozni, de az, hogy két fiatal spiccesen csókolózik félrevonultan az polgárpukkasztó.
2021. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg nagyobb probléma, hogy a 16 éves kis hercegnőjük kb. tajt részegre itta magát a jelenlétükben, az nem probléma? Amúgy egy 16 éves lány és egy 22 éves srác kapcsolatában amúgy sem látok problémát.
2021. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
55%
Majd elfelejtik.
2021. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
61%

1: a csaj se játszott nyílt lapokkal.

2: ha ennyire fontos a kisasszony ártatlansága, nem az a minimum, hogy nyakon verik, ha ennyi idősen seggrészegre issza magát? Mert ezért én 16 éves korom óta turbánban járnék, annyi hajam lenne, az biztos-bár ez is olyan végletes, mintha leszarják-

3: nem vagy hibás.

2021. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha az ő napjuk lenne akkor nem hívnának oda mindenkit, hogy nézze őket


azért van ott a család, hogy szórakozzanak és van jó pár olyan sztori, hogy esküvőn ismerték meg egymást a felebarátok


milyen illem #34? jaj megcsókoltam egy lányt ez nem illedelmes? apád nem csókolta volna meg anyád ugyan ebben a helyzetben te nem tudnál idiótaságokat kiírni ide

2021. okt. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!