Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meg lehet oldani 2 dolgozó...

Meg lehet oldani 2 dolgozó embernek illetve egy 10 éves kislánynak 250 km-es utazást az őszi szünetben?

Figyelt kérdés

Tehát levázolnám a helyzetet;

Keresztanyukám és a férje, illetve a lánya lent voltak nálunk júliusban. Iszonyú jó a kapcsolatom a lánnyal, és nagyon hiányoznak, sajnos ők pestiek, így nagyon ritkán találkozunk. Keresztanyum aztmondta hogy mivel nincs szabadsága/szabadnapja már idén, így valszeg nem fognak lejönni. De ezt nem értem. Ő egy olyan helyen dolgozik ami pl hétvégén nincs is nyitva. Meg senki nem dolgozhat egész héten 7 napot ugye? Tehát az lenne a kérdésem hogy ugye ez megoldható lenne? Mindjárt őszi szünet és szeretném ha lejönnének, mert a férjének van céges autója amivel le tudnak jönni. Nem értem miért keres kifogást keresztanyukám. Mi a véleményetek?



2021. okt. 16. 00:00
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenki van oda a hosszú vezetésért, pláne hétvégén, fáradtan.
2021. okt. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
88%
Egyet értek az előttem hozzászólókkal, elég szemét viselkedés ez a másikkal szemben. De a probléma megoldására, hogy nem akarod meghívatni magad... Ha olyan jó a kapcsolatod a lánnyal (gondolom vele egykorú vagy és barátok vagytok) akkor csak beszéltek a családi összejöveteleken kívül pl messengeren vagy valami. Neki mondod, hogy szeretnél találkozni vele és, hogy szerinted mehetnél-e hozzájuk, ő meg megbeszéli a szüleivel. Amúgy ha olyan szuper barátok vagytok egy bizonyos kor felett tök normális ha hol az egyikőtök hol a másikótok utazgat, vagy együtt mentek valahová rendszeresen, és nem fognak belekötni a szülők.
2021. okt. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy te hány éves vagy? Ha a lánnyal egykorú akkor fura az utazgatás nekem... Ha meg 20 felett vagy akkor meg fura hogy csak a kislány miatt mennél és a szülők nem is érdekelnek jóformán
2021. okt. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
77%

Hát képzeld el én se dolgozok 7 napot,és egyetlen egy szabim se maradt,mert decemberben kell 5 db a leállás miatt.


Lehet,hogy van szabadsága,de nem akarja erre elpazarolni.

2021. okt. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
88%
Van, ahol a céges autó magáncélra nem használható.
2021. okt. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem gondolkozz reálisan. Ezt a rózsaszín buborékot szúrd ki először.
2021. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
84%
Mindent leírtak előttem. Annyit még pluszban, hogy nem biztos, hogy van fölös pénzük egy bő tanknyi benzint elpufogtatni. Oldd meg a találkát a lánnyal másképpen.
2021. okt. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
10%

Én ezt nem értem...

Le lehet pontozni, de 250 km az nem egy másik földrész! Ilyen távolságra jártam dolgozni 8 éven át. Minden hétvégén hazaautóztam. Ez csak 2,5 óra autópályán, nem egy több hetes túra a bolygó másik felére! Minden egyes hétvégén hazaautóztam, ráadásul saját autóval, saját költségen. Nemrég váltottam munkahelyet, Pécsre költöztem. Így kevesebbet utazom. De a mai napig kb havonta, ha van valami program Budapesten, nem csinálok belőle ügyet, simán elugrom egy szombati napon. Reggel megyek, este jövök. Ez is közel 500 km. Szerintem simán kibírható.

2021. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
86%
19-es: szerinted MO-on mindenhová van autópálya??? Mert aki kisebb városban, netán falun él, annak garantáltan nincs.
2021. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
82%
Arról nem is beszélve, hogy itt nem a kérdező várja el a másiktól, hogy autózzon, csak mert neki úgy jó. Nem a keresztanya autózna saját akaratból.
2021. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!