Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meg lehet oldani 2 dolgozó...

Meg lehet oldani 2 dolgozó embernek illetve egy 10 éves kislánynak 250 km-es utazást az őszi szünetben?

Figyelt kérdés

Tehát levázolnám a helyzetet;

Keresztanyukám és a férje, illetve a lánya lent voltak nálunk júliusban. Iszonyú jó a kapcsolatom a lánnyal, és nagyon hiányoznak, sajnos ők pestiek, így nagyon ritkán találkozunk. Keresztanyum aztmondta hogy mivel nincs szabadsága/szabadnapja már idén, így valszeg nem fognak lejönni. De ezt nem értem. Ő egy olyan helyen dolgozik ami pl hétvégén nincs is nyitva. Meg senki nem dolgozhat egész héten 7 napot ugye? Tehát az lenne a kérdésem hogy ugye ez megoldható lenne? Mindjárt őszi szünet és szeretném ha lejönnének, mert a férjének van céges autója amivel le tudnak jönni. Nem értem miért keres kifogást keresztanyukám. Mi a véleményetek?



2021. okt. 16. 00:00
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem kell azon aggódni, hogy meghívatni magadat kicsit tolakodó lenne. Az egész családot cakkumpakk lerendelni Pestről sokkal tolakodóbb, mint azt előttem kifejtették. Úgyhogy szerintem nyugodtan kérdezz rá.
2021. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
A megoldani alatt olyasmire gondolsz, hogy felhívod a főnökét, hogy adjon neki mégis még szabit, hogy tudjon hozzád menni?
2021. nov. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!