Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennétek, ha a testvéretek...

Mit tennétek, ha a testvéretek férje olyan chat üzeneteket küld, amikben kifejezi hogy bejöttök neki és lefeküdne veletek?

Figyelt kérdés
Nálam ez a helyzet, 2 gyerekük van. Az utóbbi időben több ilyet is kaptam, nem is válaszoltam ezekre annyira ledöbbentem. Nem tudom hogy megmutassam e a testvéremnek ezeket vagy diszkréten kezeljem és küldjem el a férjét a francba? Az egész felháborító és kínos.
2021. nov. 4. 10:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
99%
Én mindenképp megmutatnám a testvéremnek, van bizonyítékod.
2021. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképpen megmutatni a testvérednek, meg - ha van -, akkor a saját párodnak is, mielött kiderül, akkor ugyanis te is hibás leszel, hogy nem szóltál senkinek, hanem hallgatólagosan lefogadtad az üzeneteket.
2021. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
99%

Mutasd meg a te férjednek/párodnak. Ha egyedülálló vagy, akkor pedig a testvérednek.

Nem neked kell, hogy kínos legyen ez a dolog, hanem a sógorodnak.


És még valami, ezt nagyon komolyan mondom!!!


Ha nem mutatod meg a testvérednek, és hónapok-évek múlva kiderül, könnyen gyanúba kerülsz, hogy engedtél a csábításnak és lefeküdtél a sógoroddal. Játssz tiszta lapokkal, hisz te nem csináltál semmi helytelent, neked nincs semmi titkolnivalód.

2021. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tudatod a testvéreddel, miket kapsz a férjétől, akkor a férje úgy áll rajtad bosszút, hogy a felségének téged vádol majd kezdeményezéssel. Utólag már ezt nem tudod lemosni magadról. Ha most nem tisztázod magad az üzenetek megmutatásával, te leszel a rbanc a családod szemében.
2021. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Férjednek is mutasd meg, utólag ugyanis már senki sem fog hinni neked. Azt fogják mondani, azért titkoltad el ezeket, mert tényleg viszonyotok volt.
2021. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenkinek mutasd meg. Nehogy már még te falazz neki.
2021. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%
Én először visszaírnék a pasinak, elküldeném melegebb éghajlatra, majd ezután mutatnám meg a testvéremnek a pasi üzenetét és és a saját válaszomat is, hogy lássa, hogy az ő férje kezdeményezett és én nem voltam vevő rá. Vannak olyan pasik, akik ilyenkor rá akarják fogni a másik nőre a dolgot, a feleség meg elhiszi nekik, és a nő jön ki rosszul a helyzetből. Szóval én biztosra mennék, hogy a tesóm lássa, hogy itt nem erről van szó.
2021. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg a testvérednek! Gondolj abba bele, hogy ki tudja hány nővel csalta - és csalja a feleségét ez a barom...

Nem csak neked írogat ilyen üzeneteket, az fix!

2021. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%
Sógid válni akar, primitív módon provokálja ki. Gerince nem sok van. Családotokból senkit nem tisztel.
2021. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem alap, hogy azonnal elküldöd a tesódnak? Nem vagytok jóban?


Én elküldeném a tesómnak, és megmondanám neki, hogy le fogom üvölteni a hülye férje fejét.

2021. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!