Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennétek, ha a testvéretek...

Mit tennétek, ha a testvéretek férje olyan chat üzeneteket küld, amikben kifejezi hogy bejöttök neki és lefeküdne veletek?

Figyelt kérdés
Nálam ez a helyzet, 2 gyerekük van. Az utóbbi időben több ilyet is kaptam, nem is válaszoltam ezekre annyira ledöbbentem. Nem tudom hogy megmutassam e a testvéremnek ezeket vagy diszkréten kezeljem és küldjem el a férjét a francba? Az egész felháborító és kínos.
2021. nov. 4. 10:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ennek a férfinak egy szeretője, aki a pasi nevében azért provokál, hogy a tesód dobja ki, és az övé lehessen?
2021. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Inkább lennék most szemét,mert őszinte voltam,mint évekkel később egy megbélyegzett ribizli.

Én pont nem rég estem át hasonló dolgon,és nagyon megbántam,hogy nem mondtam el itthon. Nekem a munkatársam küldött egy hasonló üzenetet. Vissza is írtam,hogy foglalt vagyok. Utána még párszor megkérdezte,hogy hogy vagyok,de semmi több. A felesége megtalálta ezeket az sms-eket,és egyből ráírt a férjemre,hogy mi összeszűrtük a levet. Persze a gyanús sms-eket mind kitöröltük szerinte,meg hasonlók,szóval volt két hét vita itthon emiatt. És párom is azt mondta,hogy jobban hinne nekem,ha az elején megmutattam volna neki az sms-t.

Én tanultam belőle,és megfogadtam,hogy ezentúl elmondom neki,ha ilyen helyzetbe kerülök.

2021. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
23%
Megkérném szépem, hogy ne buzuljon.
2021. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mutasd meg a férjednek vagy a testvérednek. Úgyis kiderül, és azt fogják hinni azért titkoltad, mert tényleg volt valami köztetek. Én is voltam hasonló helyzetben egy rokonom férje írogatott nekem. Annyira megsértődött, hogy nem feküdtem le vele, hogy elkezdte terjeszteni, hogy én nyomultam rá. Szerencsére én elmeséltem ezt a férjemnek még az elején, meg az üzeneteket is megtartottam, amiket írogatott. De máskülönben magyarázkodhattam volna.
2021. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
85%
Én azt mondanám neki,hogy az hogy te mit szeretnél,engem magasról nem izgat.De ha az a vágyad hogy a testvéremmel se legyen több szexuális kapcsolatod,azt elintézhetem szíves örömest.
2021. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a páromnak mutatnám meg, hogy miket kaptál. Aztán már van kivel megbeszélni, hogy hogyan tovább. Ha te nem mered a férjed is elviheti a balhét, ha ő küldi tovább a tesódnak a képernyőképeket, hogy a párja miket írkál az ő feleségének. Szar dolog rossz hír vivőjének lenni, de azt se hagynám, hogy az ő kapcsolati válságuk az enyémet is veszélybe sodorja.
2021. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
88%

Én azonnal elmondanám, megmutatnám neki.

Ez azért elég komoly és egyértelmű. Nem valami kis félreérhető megjegyzés, egy ártatlan beszólás, egy félreértelmezett pillantás. Szóval, ilyen esetben, amikor ennyire egyértelmű és konkrét, akkor tuti elmondanám.

2021. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg, jobb, ha tudja a testvéred. Eleve milyen undorító egy féreg már, hogy nem elég, hogy csalná a feleségét, még ráadásul annak testvérével tenné.
2021. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a pasinak vagy nem sokat számít a házassága, vagy nagyon hülye, hisz könnyen és egyértelműen lebukhat. Igen, mondd el a tesódnak, joga van tudni. Gondolom, fordított helyzetben te is tudni szeretnél róla, ha a párod a tesódat akarná ágyba csábítani.
2021. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
76%
Ekkora egy patkányt. Nyilván nem te vagy az első, sem nem az utolsó. Mentsd meg tőle a testvéredre.
2021. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!