Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennétek, ha a testvéretek...

Mit tennétek, ha a testvéretek férje olyan chat üzeneteket küld, amikben kifejezi hogy bejöttök neki és lefeküdne veletek?

Figyelt kérdés
Nálam ez a helyzet, 2 gyerekük van. Az utóbbi időben több ilyet is kaptam, nem is válaszoltam ezekre annyira ledöbbentem. Nem tudom hogy megmutassam e a testvéremnek ezeket vagy diszkréten kezeljem és küldjem el a férjét a francba? Az egész felháborító és kínos.
2021. nov. 4. 10:40
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nem túl szoros a kapcsolatunk, ritkán találkozunk, a férjét is felületesen ismerem. Ezt mondjuk nem néztem volna ki belőle, dehát mindig érik meglepetések az embert. Annyit tudok hogy a tesóm odáig van érte, ő az Isten. Ha ezt elküldöm is én leszek a szemét. Arra gondoltam hogy a másik tesómnak mutatom meg előbb, vele jóban vagyok, és megbeszéljük mi legyen.
2021. nov. 4. 11:19
 12/40 anonim ***** válasza:
93%
Először válaszolj az üzenetre úgy hogy elküldöd a francba. Mindenképp annak a tesónak kell először megmutatni akire tartozik. Ha a másik tesótól megy vissza az infó akkor is te leszel a hibás. Én először válaszolnék, utána megmutatnàm a férjemnek, majd a tesómnak akinek a férje írta, és rögtön ezután a másik tesómnak vagy családtagoknak. De ha ennyire szerelmes úgy sem hiszi el. Te ne menj bele komolyabb vitába. Ezt írta , te szóltál és kész. Majd rájön idővel de most még lehet bedől a hapsinak.
2021. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg azért mi lett az ügyből.
2021. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 bbenjoe ***** válasza:
87%

12*

Tegyél így! Szerintem az ember testvére többet ér, mint annak a hűtlen férje. Micsoda alak...

2021. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg a párodnak és a tesódnak is. Ez a biztos.
2021. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ezt elküldöm is én leszek a szemét."


Persze, mert a rossz hír hozójára haragudni szoktak. Az pedig elég rossz hír, hogy csalódnia kell a férjében.

Ettől függetlenül a későbbi félreértéseket és gyanúsítgatásokat megelőzendő mégiscsak tájékoztasd erről. Nem gondolom, hogy elküldeni kéne, én az ilyesmit helyesebbnek tartom személyesen, de maximum telefonon közölni.

Szóval, ha nem nagy távolságra laktok, akkor hívd fel, hogy mihamarabb személyesen akarsz vele megbeszélni egy fontos dolgot. A személyes találkozón pedig a telefonodból mutasd meg az üzeneteket, hogy a saját szemével lássa.

A másik testvért fölösleges belekeverni.

2021. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ezt elküldöm is én leszek a szemét."

Viszont ha évekkel később derül ki a dolog, még nagyobb szemét leszel, mert nem szóltál a tesódnak azonnal. Vagy ahogy többen is írták, gyanúba is keveredhetsz. Most tisztázd, amíg friss ez az egész.

2021. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Fordított helyzetben te is tudni akarnád, ha a férjed meg akarna csalni. Valószínűleg nem csak neked küldözget ilyen üzeneteket. A testvéred megérdemli, hogy tudja, nem gyerek, aki elől rejtegetni kell az igazságot. Nem is értem, hogy lehet kérdés, hogy megmutasd-e.
2021. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Bátor ez a pasi, nem mondom. De inkább vakmerő. Mégis mit gondol? Ott van világosan a bizonyíték a kezedben. Még ha telefonon fűzne, akkor azt mondom, próbálkozik. De így tuti lebukik. Ez bolond, hogy üzenetekben ostromol. És egyből azzal, hogy feküdj le vele.. Hát ha semmilyen okot nem adtál, hogy ilyet merészeljen írkálni, akkor megérdemli a sorsát! Fájni fog a tesódnak, de ez az egyenes út a részedről. Másik tesódat hagyd ki belőle, én is azt mondom.
2021. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
40%
Családon belül marad.
2021. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!