Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan esne nektek az,ha...

Hogyan esne nektek az,ha titeket nem hívnának el egy ilyen eseményre?Megtörtént már veletek?

Figyelt kérdés
A párommal még nem élünk együtt,ezéven esedékes.2 éve lesz hogy egyutt vagyunk.Tavaly ott voltam a keresztlánya születésnapján.De azota haragudnak rám a testvéreék,amiatt hogy nagyon össze vesztünk a párommal és ők jelen voltak.A sógrom azt mondta hogy tünjek a testvére életéből.Azota köszönő viszonyban vagyunk.Nekem is van egy gyerekem,az előző hazasságomból,tavaly én is hívtam őket a fiam szülinapjara.Nem tudom hogy fog esni ha csak a páromat hívják,ő a keresztapa.Ti hogyan viseltétek,akivel ez már megtörtént?

2022. jan. 2. 07:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
97%

És tavaly, amikor hívtad őket, elmentek a fiad születésnapjára? Egyébként miért lenne jó az neked, ha meghívnak ugyan, de utálnak.

Viselkedni pedig tudni kell, nem máshol balhézni és elrontani a hangulatot.

2022. jan. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
83%
Talán régimódi vagyok de soha nem vesznék össze a párommal mások előtt. A párod meg ha néz valamibe nem megy el, ha téged nem hívnak.
2022. jan. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:
Nem szemrehányást kértem,hanem választ a kérdésemre.Egy vitáért 2 ember felelős,a harmadiknak semmi köze hozzá.Én már eleget bűnhődtem és szenvedtem emiatt,életem végéig talán nem kellene.
2022. jan. 2. 07:37
 4/80 A kérdező kommentje:
Neki a keresztlánya,hogyne menne..nem is kérdés.Én sem terveztem az összeveszést,így alakult.Nem szoktam inni,aznap megittunk,párom kifejezettem részeg volt.Tessék lehet megkövezni,a kérdésre már úgysem kapok választ.
2022. jan. 2. 07:40
 5/80 anonim ***** válasza:
95%

Egy vitáért 2 ember felelős,a harmadiknak semmi köze hozzá


Kivéve, ha az ő gyereke buliját teszed tönkre, és neki kellemetlen a többi vendég előtt.

2022. jan. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekük buliját tettem tönkre,egy szóval sem mondtam.Egy részeg parti közepébe csöppentünk,olyan haveri társaság.Ott vesztünk össze.
2022. jan. 2. 07:51
 7/80 anonim ***** válasza:
83%

Szóval szülinapi bulira voltatok hivatalosak - a keresztlányéra -, ott beb*sztatok és ittasan balhéztatok.

Én se hívnálak meg.

2022. jan. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem simán csak nem tud jól fogalmazni a kérdező.


"vagyunk.Tavaly ott voltam a keresztlánya születésnapján." Ezért volt x ideje, esélyes épp az egy év közeledik, azért a kérdés. "De azota haragudnak rám a testvéreék,amiatt hogy nagyon össze vesztünk a párommal és ők jelen voltak." Ezért a szülinap után történhetett.

2022. jan. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
Nem tudtok olvasni??Egy haveri társaságban történt.Még hányszor írjam le?
2022. jan. 2. 07:56
 10/80 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, mi tudunk olvasni, te nem tudsz fogalmazni.
2022. jan. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!