Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan esne nektek az,ha...

Hogyan esne nektek az,ha titeket nem hívnának el egy ilyen eseményre?Megtörtént már veletek?

Figyelt kérdés
A párommal még nem élünk együtt,ezéven esedékes.2 éve lesz hogy egyutt vagyunk.Tavaly ott voltam a keresztlánya születésnapján.De azota haragudnak rám a testvéreék,amiatt hogy nagyon össze vesztünk a párommal és ők jelen voltak.A sógrom azt mondta hogy tünjek a testvére életéből.Azota köszönő viszonyban vagyunk.Nekem is van egy gyerekem,az előző hazasságomból,tavaly én is hívtam őket a fiam szülinapjara.Nem tudom hogy fog esni ha csak a páromat hívják,ő a keresztapa.Ti hogyan viseltétek,akivel ez már megtörtént?

2022. jan. 2. 07:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
94%

Konkrét kérdésre válaszolva:


"....Megtörtént már veletek?"


Nem, nem történt meg, pedig én nem iszom egyáltalán alkoholt, mégis szeretnek minden társaságban, legyen az baráti vagy rokoni.


Ha neked fontos, hogy békesség legyen a családban, már RÉGEN elnézést kellett volna kérjél a magad és a pasid nevében a viselkedésetekért.

Ha meg nem fontos, akkor meg vedd tudomásul, hogy ki vagy golyózva és ne akarj részt venni a bulijukon. Nem is értem, hogy miért is akarnál?

2022. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:
A párommal nagyon jó a kapcsolatunk,2 év alatt egyszer veszekedtünk.A kapcsolatunk milyensége nem más emberektől függ.Ha nem tartják komoly kapcsolatnak,attól mi még annak tartjuk.Első percttől nagyon jól megvagyunk,nagyon szeretik egymást a fiammal is.Én visszatérve arra,hogy ők azért haragszanak,mert mi összevesztünk..Én a párom családjára soha egy rossz szót sem mondtam,nem bántottam őket.Aznap nagyon nagy szégyent csináltunk,elismerem.Sokat szenvedtem miatta,nem tudtam aludni.De nem tudom vissza csinálni.Én próbáltam rendezni,többször közeledtem feléjük,de rideg családnak tűnik.A párom azt mondja,ne foglalkozzak már velük,nem ér annyit.Én megtettem mindent,a többi az ő dolguk.Ha nekik jobb rosszban lenni,nem tudok mit csinálni.Nem szerethet mindenki és semmi okuk haragudni,hisz mi vesztünk össze a párommal,nekik nem kellett volna beleavatkozni.
2022. jan. 2. 12:19
 43/80 anonim ***** válasza:
13%

Akkor valamiert nem kedvel és eltulozza. Kapora jött. Ne fuss utana. Bárkinek lehet rossz pillanata. Ha amugy nem vagy rosszindulatú, gonosz, kölcsönt nem megadott, pletykás, akármi, akkor card le

Előtte is ilyenek voltak talán, csak nem figyelted

2022. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 A kérdező kommentje:
Én olyan ember vagyok,aki szeret jóban lenni a párja családjával.Közeledtem,hívtam őket magunkhoz,nem nagyon jöttek.Meg van nekik a baráti körük,lehet hogy nem fontos nekik jóban lenni a sógornőjükkel.Abban a baráti társaságban állandóan a kibeszélés megy,nekem ez nem tetszik,biztos látták rajtam.Lehet,hogy nem vagyok közéjük való, vannak nekem saját barátnőim.De én törekedtem a jó kapcsolatra,mégis a párom testvére,ott a keresztlánya,nekem is van egy fiam,nemsokára összeköltözünk.1 éve építkezünk.Sokat rágódtam ezen,mindent megtettem,úgy érzem.Nagyon fájt,amiket a sógorom mondott aznap nekem,én nem ittam sokat,mert nem szoktam,de nagyon megártott,mégis megtudtam állni,hogy rosszat mondjak bármelyikükre is.A sógorom amúgy is furcsa 1.percttől,nem nézett a szemembe,zavarban volt..stb.Azt hittem van bennük annyi emberség,hogy lapoznak.Én megtudtam tenni,pedig engem hordtak le,remélem valamelyikőtök megérti mi bánt.Szóba sem hoznak a párom előtt,úgyhogy szó sincs arról,hogy ellenem beszéljenek.A páromat nem tudják befolyásolni,velünk akar lenni és arra biztat ne törődjek velük.Szeretném én is ilyen lazán venni,de én túl érzékeny vagyok,nehezen megy.
2022. jan. 2. 12:41
 45/80 A kérdező kommentje:
És csak hogy pontosítsak..nem a házukban veszekedtünk,haza felé menet,este történt,felemeltük a hangunkat,hallották.A sógorom utanunk jött,elkapta a párom karját és azt mondta,hogy menjek anyámhoz meg apámhoz,ne tegyem tönkre idegileg a testvérét.Ezekkel a szavakkal nem tudtam mit kezdeni.Szörnyű emlék.
2022. jan. 2. 12:47
 46/80 anonim ***** válasza:
84%

#45

Azért nem akármi lehetett cirkuszban, ha az utcáról visszahallatszott a házba és nyilván voltak egyéb előzmények is, amik miatt nem voltál népszerű. Ez az ordibálós részeg balhétok csak utolsó csepp volt a pohárban.

Na, mindegy is!

Ha azóta próbálkoztál a magyarázkodással, a rendbetétellel, de visszapattantál, akkor ezt a helyzetet kell tudomásul venni, tovább nem erőlködni, de nem is ellenségeskedni, aztán majd az idő mindent megold.

2022. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 A kérdező kommentje:
A párom olyan dolgokat mondott ki fennhangon,ami csak kettőnkre tartozik,próbáltam leállítani,de mivel részeg volt,minden szavam olaj volt a tűzre.Abban bízom,hogy az idő javít a dolgokon.Köszönöm a válaszokat
2022. jan. 2. 12:58
 48/80 anonim ***** válasza:
79%
Jó kis páros lehettek azért.... meghalnék a szégyentől, részegen dorbézolni és balhézni.
2022. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy te minek vagy ezzel a palival? Ordit az utcàn.
2022. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:
Igen,én is meghaltam,szinte belerokkantam lelkileg.De nem tudom mi volt velem,egyszerűen kijött.
2022. jan. 2. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!