Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan esne nektek az,ha...

Hogyan esne nektek az,ha titeket nem hívnának el egy ilyen eseményre?Megtörtént már veletek?

Figyelt kérdés
A párommal még nem élünk együtt,ezéven esedékes.2 éve lesz hogy egyutt vagyunk.Tavaly ott voltam a keresztlánya születésnapján.De azota haragudnak rám a testvéreék,amiatt hogy nagyon össze vesztünk a párommal és ők jelen voltak.A sógrom azt mondta hogy tünjek a testvére életéből.Azota köszönő viszonyban vagyunk.Nekem is van egy gyerekem,az előző hazasságomból,tavaly én is hívtam őket a fiam szülinapjara.Nem tudom hogy fog esni ha csak a páromat hívják,ő a keresztapa.Ti hogyan viseltétek,akivel ez már megtörtént?

2022. jan. 2. 07:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 A kérdező kommentje:
Hidd el,én sem voltam jobb,de nem tudok vissza menni az időben,én is kiabáltam,most is elkezd égni az arcom,ahogy ezt leírom.
2022. jan. 2. 13:10
 52/80 anonim ***** válasza:
82%
Hat lesz itt meg drama stb.
2022. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
59%
Minden jóérzésű embert megbotránkoztat az ilyen, szerintem ne csodálkozz ha nem hívnak sehova.
2022. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 A kérdező kommentje:
Akkor ne hívjanak,majd nem hivjuk mi sem őket.Nem tudok erre mit mondani.És én is jóérzésù ember vagyok,láttam én már botranyt,de ha ismertem az illetőt,nem változott a véleményem egyetlen egy dolog miatt.
2022. jan. 2. 13:13
 55/80 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a cigányok viselkednek így. Szerintem semmi jogod sincs a sértődésre. Ezt a békát le kell nyelni, az én lakásomba többet nem tenné be a lábát az aki így viselkedne, ha rokon, ha barát.
2022. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
35%

Nektek miért esik jól ciganyozni, mikor tuti veszekedtetek már ti is?

Részeg volt. Nektek még nem volt ciki élmény senki előtt?? Valami troll csapat lehettek.


Nem embert ölt, jezusom...de ti úgy csináltok

2022. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
71%
Veszekedtem, de nem a házunk előtt bebaxva. Hanem a négy fal között és nem ordibálva.
2022. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 A kérdező kommentje:
13:22...köszönöm,de már nem olvasom tovább,mert a sírás kapdos.
2022. jan. 2. 13:25
 59/80 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem unatkoznak, és épp jó belerúgni másba meg kicsinálni.


Egyszerűen nem tudom én ezt akkora bűnnek tartani

2022. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
66%
Akkor sírj, a tényeken nem változtat.
2022. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!