Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan esne nektek az,ha...

Hogyan esne nektek az,ha titeket nem hívnának el egy ilyen eseményre?Megtörtént már veletek?

Figyelt kérdés
A párommal még nem élünk együtt,ezéven esedékes.2 éve lesz hogy egyutt vagyunk.Tavaly ott voltam a keresztlánya születésnapján.De azota haragudnak rám a testvéreék,amiatt hogy nagyon össze vesztünk a párommal és ők jelen voltak.A sógrom azt mondta hogy tünjek a testvére életéből.Azota köszönő viszonyban vagyunk.Nekem is van egy gyerekem,az előző hazasságomból,tavaly én is hívtam őket a fiam szülinapjara.Nem tudom hogy fog esni ha csak a páromat hívják,ő a keresztapa.Ti hogyan viseltétek,akivel ez már megtörtént?

2022. jan. 2. 07:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, én is ugyanúgy gondolom, de még ő van megsértődve. Én elbújnék a föld alá szégyenemben.
2022. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
2%
Engem az ijeszt meg, aki okosan csöndben csinal dolgokat...az ilyen jól wlrejt mindent. Családi erőszakot, pedofíliat is
2022. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
77%
Felháborító a kérdező története, a viselkedésével együtt. Erről ennyit
2022. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
92%

#73

+a fogalmazása. Az is felháborító. Ráadásul össze-vissza ír. Lehet most is van benne pia? 🤔

2022. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
80%

74! Most, hogy írod, valóban alkoholos állapotban lehet.

Szomorú :(

Csak nehogy jöjjön, aztán itt is elhordjon minket mindennek.

Aki az utcán ordítani, bármire képes sajnos. :(


Kérdező! - az alkohol nem megoldás!

2022. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
19%
Egyértelműen trollkodtok rajta
2022. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
94%
Biztos úgy gondolják, hogy nincs igazad a vitában, azért haragszanak rád.
2022. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
28%
De ha tényleg italos voltál, akkor jobb, ha szakít veled.
2022. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer történt velem meg ilyen,egyszer az életben - hát bocs, nekem egy is elég lenne, ha a testvérem meg nője részegen balháznának a gyerekem szülinapján.

Többet nem kellene jönniük.

2022. jan. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
80%
De nem a gyerek szülinapján balhéztak, hanem egy haveri összejövetelen. Írta a kérdező a kommentek között, mert a kérdésben hülyén fogalmazta meg!
2022. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!