Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan esne nektek az,ha...

Hogyan esne nektek az,ha titeket nem hívnának el egy ilyen eseményre?Megtörtént már veletek?

Figyelt kérdés
A párommal még nem élünk együtt,ezéven esedékes.2 éve lesz hogy egyutt vagyunk.Tavaly ott voltam a keresztlánya születésnapján.De azota haragudnak rám a testvéreék,amiatt hogy nagyon össze vesztünk a párommal és ők jelen voltak.A sógrom azt mondta hogy tünjek a testvére életéből.Azota köszönő viszonyban vagyunk.Nekem is van egy gyerekem,az előző hazasságomból,tavaly én is hívtam őket a fiam szülinapjara.Nem tudom hogy fog esni ha csak a páromat hívják,ő a keresztapa.Ti hogyan viseltétek,akivel ez már megtörtént?

2022. jan. 2. 07:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
99%

Utolsó, az már kiderült, hogy nem a babazsúron történt a balhé.

De a kérdező csak részinformációkat csöpögtet, ezt is hosszan sikerült csak ideböffentenie.

2022. jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem azert nem hivnak mert felnek hogy elbszod a bulit.
2022. jan. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:
Akkor féljenek,én különb dolgoktól félek ebben az életben.Szép napot mindenkinek
2022. jan. 2. 08:23
 24/80 anonim ***** válasza:
95%
Mitol felsz? Attól nem kell hogy rajonnek hogy egy primitiv no vagy.
2022. jan. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig azt hittem, csak egy buta sztereotípia, hogy Borsodban így mennek a dolgok. De ezek szerint ez a valóság. :)
2022. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
96%
Felnőtt nőként, szülőként neked komolyan az a legnagyobb kínlódásod, hogy meghívnak-e egy gyerekbulira? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2022. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire haragszanak rád, és tudod, hogy hibàztàl akkor valószínűleg megbàntottad valamivel őket, olyat mondtàl ami sèrtő. Kérj bocsànatot tőlük. Nem a szülinap miatt, hanem azért mert a pasid is biztos azóta is hallgatja tőlük a viselkedèsed .
2022. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 A kérdező kommentje:
08:25,természetesen nem vagyok primitív nő,még téged sem tartalak annak,aki egy ismeretlennek ilyet ír.Én éppenhogy nem illettem abba a társaságba,mert nem tudom úgy elengedni magam.Ha neked az a primitívség,hogy az ember egyszer szégyent csinál,hát legyen.Nálam ez mást jelent.
2022. jan. 2. 08:40
 29/80 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhordtak mindennek es nem szeretnek hogy a pàroddal legyél minek akarsz odamenni? Miért futsz olyan szeker utan ami nem vesz fel?
2022. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
93%

Nem. De mi volt ez az összeveszés, hogy így berágott?

Bántottad őt vagy a szüleiket?

2022. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!