Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan esne nektek az,ha...

Hogyan esne nektek az,ha titeket nem hívnának el egy ilyen eseményre?Megtörtént már veletek?

Figyelt kérdés
A párommal még nem élünk együtt,ezéven esedékes.2 éve lesz hogy egyutt vagyunk.Tavaly ott voltam a keresztlánya születésnapján.De azota haragudnak rám a testvéreék,amiatt hogy nagyon össze vesztünk a párommal és ők jelen voltak.A sógrom azt mondta hogy tünjek a testvére életéből.Azota köszönő viszonyban vagyunk.Nekem is van egy gyerekem,az előző hazasságomból,tavaly én is hívtam őket a fiam szülinapjara.Nem tudom hogy fog esni ha csak a páromat hívják,ő a keresztapa.Ti hogyan viseltétek,akivel ez már megtörtént?

2022. jan. 2. 07:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
82%
Mert a nem kiabálva veszekedés az mi max vita..
2022. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
23%
Ez a mai történet?
2022. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
24%
Borsodi vagy kérdező?
2022. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
97%

Most valamit félreértettem az egyik kommentedben, de mintha azt írtad volna még csak ezután fogtok összeköltözni, utána meg azt, hogy építkeztek. ez komoly?

Létezik olyan ember, aki belevág valakivel közös építkezésbe úgy, hogy még együtt sem éltek? Majd a vadiúj házba becuccolva próbáljátok ki élesben? És ha nem jön össze? Akkor elaadjátok? van ennyire ostoba ember? Most vagy nagyon fiatalok vagytok és te lebabáztál 20 előtt, vagy nagyon buták. Az egy dolog, hogy hú de mennyire szeretitek egymást, úgy könnyű, ha együtt sem éltek. as tényleges összeköltözéskor derül ki minden, a közös büdzsé, feladtok, mennyire managelhetőek. fel nem foghatom ép ésszel mi vehet rá valakit arra, ha van egy hangyányi agya, hogy építkezzen valakivel, akivel még össze sem költözött előtte? a majd minden nap egymásnál alvás nem ugyanaz. Vannak bajok rendesen. lesz még itt meglepetés bőven, nem lehettek valami sok ésszel megáldva már megbocsáss és ezt a viselkedésetek is tükrözi ezek szerint.

2022. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 A kérdező kommentje:
Utolsó,együtt élünk 1 éve nálunk,a szüleimnél,nemsokára össze költözünk a közös otthonunkba.Légyszives,ne itélj el idegen embert egyetlen hibájáért,ha csak nem állsz Isten felett.Nem azért vagyunk a Földön,hogy egymást ócsároljuk,hanem sokkal inkább azért,hogy segítsük és megértsük.
2022. jan. 2. 15:10
 66/80 anonim ***** válasza:
65%
Szép tündérmesében élsz kérdező.
2022. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésedben azt írod, hogy nem éltek együtt.

A családnak valószínűleg nem vagy szimpatikus, ez van, lehet, hogy a balhé nélkül se lettél volna nekik az.

2022. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
100%

#65 Kérdező!


Azért tiszteld már meg a válaszolókat azzal, hogy figyelsz, mit írsz!


"A párommal még nem élünk együtt,..."


"...,együtt élünk 1 éve nálunk,a szüleimnél,"

2022. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
66%

Szégyeld magad kérdező!

Miért iszol, ha utána nem tudsz viselkedni.

Mint a cigányok, talán az is vagy és kijott a véred alkohol hatása alatt. Kíváncsi lennék miket kiabáltál.

Elbújnék előlük a helyedbe

2022. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező! Magyarországon csak kétféle nő van:

aki mások előtt is iszik, meg aki csak suttyomban.

Azért utcán, részegen ordibálni igen suttyó dolog, főleg egy nőtől nem várná el az ember.

2022. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!